Sözcü Plus Giriş

İş dünyasının liderleri İstanbul’da buluşacak

Avrupa’nın Lider Anti-Konferansı ‘Fifteen Seconds Festival’ İstanbul’a geliyor. Yenilikçi markalara, start-uplara, iş ve sanat dünyasının önde gelen temsilcilerine dikkat çeken formatıyla yer veren Avrupa’nın lider anti-konferansı Fifteen Seconds Festival, 21-22 Nisan tarihlerinde Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde İstanbul’da düzenlenecek.

15:45 -
İş dünyasının liderleri İstanbul’da buluşacak

Avusturya'nın Graz şehrinde 2014 yılından bu yana düzenlenen, şimdiye kadar 20 bine yakın meraklı zihnin bir araya geldiği ve bir anti-konferans özelliği taşıyan Fifteen Seconds Festival, 6 yılın sonunda dünyaya kapılarını İstanbul'dan açıyor.

Graz dışında ilk kez 21-22 Nisan 2020'de İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'nda, Manastır tarafından düzenlenecek olan festival, dinleyicilerine 2 gün boyunca gündem maddelerinin ve teknik sunumların olmadığı bir deneyim sunacak.

Dünyanın çeşitli bölgelerinden ilk kez İstanbul'a konuşmacı olarak gelecek parlak zihinler, bildiklerini İstanbul'da katılımcılarla paylaşacak. Microsoft'un dijital projelerinin başındaki isim Umberto Callegari, IBM'in kurmuş olduğu Digital Makers Lab'in lideri Kei Shimada, The Walt Disney Company'nin başkan yardımcısı Scott Norville, dövme sanatçısı Luke Wessman, Burberry'nin dijital ürün tasarımcısı Ines Jaibi, İngiltere Kraliyet Binası'nda dersler veren dünyaca ünlü kimya profesörü Andrew Szydlo, dünyanın ilk mizah mühendisi Andrew Tarvin ve İsviçre'deki Avrupa Nükleer Araştırma Merkezi CERN'in fizik mühendisi Michael Doser festivale renk katacak isimler arasında yer alıyor.

10 BİN METREKARELİK DENEYİM ALANI

Festivalde, geleceğe yön veren konuşmalardan yaratıcı deneyim alanlarına, sosyal sorumluluk projelerinden eğlenceli aktivitelere kadar birçok benzersiz alternatif, ziyaretçilerin karşısına çıkacak. Türkiye'nin vizyon sahibi şirketleri, yeniliklerini 10.000 metrekarelik bir interaktif deneyim alanında sergileyecek. Ziyaretçiler, düşünme şeklini değiştirecek insanlarla, fikirlerle ve ürünlerle bu alanlarda bir araya gelme olanağı elde edecek.

Festival katılımcısı ile konuşmacılar bir araya getirilecek Ayrıca, Fifteen Seconds Festival, katılımcıların networklerini genişletmek için biçilmiş bir kaftan olma özelliği taşıyor. Festivalde profesyonel olarak gelişmeniz ve işinizle alakalı seçkin insanlarla tanışmanıza ortam sağlamak için sekiz farklı konuşma ve altı farklı networking formatı bulunuyor. Dünyanın farklı yerlerinden gelecek 4.000 meraklı zihin, alışılmadık networking formatlarıyla birbirlerini tanıma fırsatı elde edecek.

Son güncelleme: 15:50 04.03.2020
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more