Sözcü Plus Giriş

AKP’li belediye başkanı coronaya yakalandı!

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı'nın corona virüsü testi pozitif çıktı. Sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Tosyalı, sağlık durumunun iyi olduğunu ve evinde istirahat ettiğini duyurdu.

Can ÇAPAR / Hatay
Güncellenme: 07:44, 07/09/2020
AKP’li belediye başkanı coronaya yakalandı!

AKP’li İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, sosyal medya hesabı üzerinden corona virüsü testinin pozitif çıktığını açıkladı.

Bir ay içinde 5 kez test yaptırdığını ve son testinin pozitif çıktığını belirten Tosyalı açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

* Son bir ay içerisinde çeşitli nedenlerle 5 defa Covid-19 testi yaptırdım. Son yaptırdığım Covid-19 testimin sonucu pozitif çıkmıştır.

* Sonucu öğrendiğim andan itibaren evimde istirahat halindeyim. Genel sağlık durumumda Allah'ıma çok şükür herhangi bir olumsuzluk yoktur. Takibimdeki rutin işleri evimden yürütüyorum.

* Başta Sağlık ilçe Müdürümüz Dr. Volkan Yeter ve Devlet Hastahanesi Başhekimi Dr. Veysel Yıldırım olmak üzere, Covid- 19 servisi çalışanı değerli doktor, hemşire ve tüm sağlık personeline yüksek ilgilerinden dolayı can-ı gönülden teşekkür ederim. Bu hastalık nedeni ile şifa bekleyen herkese dua ediyor, dualarınızı bekliyorum.

İlginizi ÇekebilirYasağa rağmen 1500 kişilik düğün yapan AKP'li vekile Deva Partisi'nden tepkiYasağa rağmen 1500 kişilik düğün yapan AKP'li vekile Deva Partisi'nden tepki İlginizi ÇekebilirGüncel corona virüsü verileri açıklandı! İşte 6 Eylül tablosu...Güncel corona virüsü verileri açıklandı! İşte 6 Eylül tablosu...
Yayınlanma Tarihi:19:45,