AKP’li belediye başkanı coronaya yakalandı!

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı'nın corona virüsü testi pozitif çıktı. Sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Tosyalı, sağlık durumunun iyi olduğunu ve evinde istirahat ettiğini duyurdu.

AKP’li belediye başkanı coronaya yakalandı!

AKP’li İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, sosyal medya hesabı üzerinden corona virüsü testinin pozitif çıktığını açıkladı.

Bir ay içinde 5 kez test yaptırdığını ve son testinin pozitif çıktığını belirten Tosyalı açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

* Son bir ay içerisinde çeşitli nedenlerle 5 defa Covid-19 testi yaptırdım. Son yaptırdığım Covid-19 testimin sonucu pozitif çıkmıştır.

* Sonucu öğrendiğim andan itibaren evimde istirahat halindeyim. Genel sağlık durumumda Allah'ıma çok şükür herhangi bir olumsuzluk yoktur. Takibimdeki rutin işleri evimden yürütüyorum.

* Başta Sağlık ilçe Müdürümüz Dr. Volkan Yeter ve Devlet Hastahanesi Başhekimi Dr. Veysel Yıldırım olmak üzere, Covid- 19 servisi çalışanı değerli doktor, hemşire ve tüm sağlık personeline yüksek ilgilerinden dolayı can-ı gönülden teşekkür ederim. Bu hastalık nedeni ile şifa bekleyen herkese dua ediyor, dualarınızı bekliyorum.

Yasağa rağmen 1500 kişilik düğün yapan AKP'li vekile Deva Partisi'nden tepki İlginizi Çekebilir Yasağa rağmen 1500 kişilik düğün yapan AKP'li vekile Deva Partisi'nden tepki Güncel corona virüsü verileri açıklandı! İşte 6 Eylül tablosu... İlginizi Çekebilir Güncel corona virüsü verileri açıklandı! İşte 6 Eylül tablosu...

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
AKP Ankara Çankırı Cemil Yaman Corona düğün Erzincan Erzurum istanbul Kayseri Kocaeli Konya Sağlık Sağlık Bakanı sosyal medya Türkiye
Loading...