Coronaya yakalanan Saadet Partili Karaduman virüsün zor evresini atlattı!

COVID-19 testi pozitif çıktığı için 11 gün hastanede müşahede altında tutulan Saadet Partisi Konya Milletvekili Abdulkadir Karaduman, ev karantinasına alındığını duyurdu.

Coronaya yakalanan Saadet Partili Karaduman virüsün zor evresini atlattı!

Corona virüsü testi pozitif çıktığı için hastaneye kaldırılan, yaklaşık 11 gün müşahede altında tutulan Saadet Partisi Konya Milletvekili Abdulkadir Karaduman, hastalığın zor evresini atlatarak ev karantinasına geçtiğini duyurdu.

Karaduman, “Covid-19 tedavi sürecinin hastane boyutunu ve hastalığın zor olan evresini sağlık çalışanlarımızın gayreti ve sizlerin dualarıyla geride bıraktık. Kısa bir süre çalışmalarımızı (karantina) evden yürüteceğiz” açıklamasında bulundu. Karaduman, “Arayan, mesaj atan, dua eden herkese en kalbi sevgiler sunarım” mesajına yer verdi.

Corona virüsünde son durum: Vaka sayısı artarken DSÖ'den gençlere uyarı İlginizi Çekebilir Corona virüsünde son durum: Vaka sayısı artarken DSÖ'den gençlere uyarı  İki AKP milletvekili corona virüsüne yakalandı! İlginizi Çekebilir İki AKP milletvekili corona virüsüne yakalandı!

 

AKP Batman Çin Corona Dünya hastane İspanya Kilis Konya Sağlık