Karantinada olması gerekirken otele kayıt yaptırırken yakalandı

Corona virüslü bir hasta ile yakın temaslı olduğu gerekçesiyle karantinada olması gereken bir hasta, İstanbul’dan gelerek Kastamonu’da il merkezinde bir otele kayıt yaptırmak isterken yakalandı. Yakalanan şahıs, yurda yerleştirildi.

Karantinada olması gerekirken otele kayıt yaptırırken yakalandı

Edinilen bilgiye göre, corona virüslü bir hasta ile yakın temasta bulunduğu gerekçesiyle karantinaya alınan 26 yaşındaki M.G., karantinada olması gerekirken İstanbul'dan Kastamonu'ya geldi.

Kastamonu'da il merkezinde bir otele yerleşmek için kayıt yaptırdığı sırada karantinada olması gerektiği belirlenen M.G., Kastamonu İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerince yakalandı.

Emniyet Müdürlüğü ekipleri, yaptıkları sorgulamada 26 yaşındaki M.G.'nin corona virüslü hasta ile yakın temaslı olduğu ve karantinayı ihlal ettiği belirlendi. Bunun üzerine M.G., emniyet güçlerince Kastamonu'daki yurda yerleştirildi. Ayrıca şahıs hakkında da idari işlem yapıldı. İHA

Karantinada yeni model: İsteyen parasını ödeyip yurtlardan çıkabilecek İlginizi Çekebilir Karantinada yeni model: İsteyen parasını ödeyip yurtlardan çıkabilecek Karantinayı ihlal etti, hapis cezasına çarptırıldı İlginizi Çekebilir Karantinayı ihlal etti, hapis cezasına çarptırıldı

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Corona Emniyet istanbul Kastamonu Kayseri KYK Polis Yalova
Loading...