Sözcü Plus Giriş

On Numara çekiliş sonuçları açıklandı! On Numara’da büyük ikramiye üçe bölündü!

On Numara çekiliş sonuçları açıklandı. On Numara çekilişi her Pazartesi akşamı Milli Piyango çekiliş heyeti ve noter huzurunda belirleniyor. Zengin olma hayali kuranların kuponları doldurarak çekiliş sonuçlarını beklediği On Numara'da Ankara, Çanakkale ve Kocaeli'ye çıkan büyük ikramiye 3 kişi arasında bölündü. Kuponlarını hazırlayanlar 13 Ocak On Numara çekiliş sonuçlarını araştırıyor. İşte On Numara sonuçları...

20:37 -
On Numara çekiliş sonuçları açıklandı! On Numara’da büyük ikramiye üçe bölündü!

On Numara çekiliş sonuçları bu akşam saat 21.15’te açıklandı. MPİ büyük ikramiye tutarı olarak 585 bin 472 TL belirledi. Bu oyunda 22 adet numaradan; 10, 9, 8, 7 ve 6 numarayı doğru tahmin edenler ikramiye kazanıyor. Her hafta en az bir talihli çıkaran oyunun sonuçları için oyunseverler Google’dan araştırma yapmaya başladı.

13 OCAK ON NUMARA ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

On Numara çekiliş sonuçları:

EN SON DÜZENLENEN ÇEKİLİŞLER

İLGİLİ HABERSayısal Loto sonuçları açıklandı! Sayısal Loto sonuçları açıklandı! İLGİLİ HABERSüper Loto çekiliş sonuçları açıklandı! Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı!

On Numara oyunu çekilişleri haftada bir kez Pazartesi günleri yapılmaktadır. On Numara oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,Hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ile 6 ve 7 bilenlerin ikramiyelerini bayiler, 8 ve 9 bilenlerin ikramiyelerini bayiler ve MPİ Şubeleri, 10 bilenlerin ikramiyeleri Genel Müdürlük ile Şube Müdürlüklerince (Şube Müdürlükleri 500.000 TL.’ye kadar)
ödenmektedir.

Son güncelleme: 07:51 14.01.2020
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more