17 Ağustos On numara sonuçları belli oldu! MPİ On numara sonuç sorgulama sayfası…

Yenilenen yüzü ve artan ikramiyeleri ile şans oyuncuları gündemden düşmüyor On numara sonuçları canlı yayın çekilişi belli oldu. 80 rakamın arasından çekilecek 22 numaradan 10 şanslı numarayı tahmin eden vatandaşlar büyük ikramiyenin sahibi olacak. On Numara'da bu haftaki ikramiye 773 bin 787 TL.

17 Ağustos On numara sonuçları belli oldu! MPİ On numara sonuç sorgulama sayfası…

Tamamen özelleşmesiyle birlikte yenilenen oyuncuları ile gündemde olan Milli Piyango'da bu akşam on numara çekilişi yapıldı. Haftalardır devir eden on numara şans oyununda bu haftaki ikramiyenin bir milyonla TL'ye yaklaşması bekleniyor.

ON NUMARA SONUÇLARI BELLİ OLDU

Noter huzurunda ve canlı olarak yapılan On numara çekişişinde şanslı numaralar belli oldu. 20.00'de yapılan çekiliş öncesi kuponlarını dolduran vatandaşlar www.millipiyangoonline.com üzerinden çekiliş sonuçlarını kontrol edebiliyor.

ON NUMARA ÇEKİLİŞ SONUÇLARI


ON NUMARA NASIL OYNANIR?

Bir kolonda 80 numara bulunmaktadır. 80 numaradan 10 tanesi işaretlenir. Bir veya birden fazla kolon oynanabilir. Tek kolon ücreti 2 TL’dir.

Sen Seç!

Sen Seç özelliği ile kolondaki numaralarınızı oyun konsolü üzerinden kendiniz seçebileceğiniz gibi, Rastgele sayılar'dan da oluşturabilirsin.

Satış noktalarımızda satılan On Numara oyunu için kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 10 numara ile şanslı kupon oluşur.

Sistem Oyunu!

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Bir kolonda 10’dan fazla numara işaretlenirse, sistem ondan fazla seçilen numaralarla oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde oluşturur. En fazla 15 numara işaretlenebilir.

Çoklu Çekiliş!

Çoklu Çekiliş seçeneği işaretlenerek birden fazla çekilişe katılınabilir.

İptal

Doldurduğun kolonu oynamaktan vazgeçilirse ilgili kolonun altındaki iptal kutucuğu işaretlenerek, kolon iptal edilebilir.

Ne kadar kazanabilirsin?

On Numara haftada 1 gün çekilir: Pazartesi günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 80 numara içinden 22 numara çekilir.

Oynadığın her kolon için çekilişte çıkan numaralardan 10, 9, 8, 7, 6 numara doğru tahmin edersen veya hiçbir numarayı tahmin edemezsen ikramiye kazanırsın. 10 numara bilen büyük ikramiyeyi kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.