Otogarda ele geçirilen malzemeler şaşırttı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü 1 yıl içerisinde Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde ele geçirilen ürünleri sergiledi. 2019 yılında İzmit Otogarı'nda 769 kesici delici alet, 51 silah, 15 göz yaşartıcı sprey ve 3 kelepçe yakalandı. İzmit Otogarı, 3 tanesi 10 TL'den satılan kaçak pişmaniyeler ile de kendi rekorunu kırdı. 13 bin 363 kaçak pişmaniye ele geçirildi.

Otogarda ele geçirilen malzemeler şaşırttı

Kocaeli Şehirlerarası Otobüs Terminali'nde 2019 yılında birçok farklı arama noktasında çeşitli kesici delici aletler ele geçirildi. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü tarafından sergilenen ürünler, 4 farklı noktada yapılan aramalarda ele geçirildi.

Aramalarda bulunan 769 kesici delici alet, 51 silah ve 15 göz yaşartıcı sprey, 3 kelepçeye el konuldu.

3 kutusu 10 liraya satılan kaçak pişmaniyeler. Foto: Sözcü

KAÇAK PİŞMANİYELER REKOR KIRDI

2019 yılında toplamda 13 bin 363 kaçak pişmaniye Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Zabıtası ve Ulaşım Park Güvenlikleri tarafından yakalandı.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Zabıtası ile koordineli çalışan Ulaşım Park Güvenlik Birimi 4 farklı noktada 7-24 hizmet sağlayarak 69 kamera ile terminalde adeta kuş uçurtmadı.

Yolcuların ve giriş çıkış yapan otobüslerin güvenliklerini sağlamak üzere kurulan güvenlik sistemi vatandaşlar tarafından da tam not aldı.

Yakalananlar, 'Biz kimlerle yolculuk yapıyormuşuz' dedirtti İlginizi Çekebilir Yakalananlar, 'Biz kimlerle yolculuk yapıyormuşuz' dedirtti

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...