Sözcü Plus Giriş

İSTOÇ geri dönüşüm tesisinde yangın!

İSTOÇ Ticaret Merkezi'nde bulunan Bağcılar Belediyesi Ambalaj Atığı Toplama ve Ayırma Tesisi'nde saat 19.00 sıralarında henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı. Kısa sürede büyüyen yangın nedeniyle olay yerine çok sayıda itfaiye ve sağlık ekibi sevk edildi. Herhangi bir can kaybı ve yaralanmanın yaşanmadığı yangın, çok sayıda itfaiye ekibinin 4 saat süren müdahalesiyle söndürüldü. Tesiste soğutma çalışması yapılıyor.

Güncellenme: 16:58, 02/05/2020

Edinilen bilgiye göre, Bağcılar’da bulunan İSTOÇ geri dönüşüm tesisinde saat 19.00 sıralarında henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı.

Kısa sürede büyüyen yangın nedeniyle olay yerine çok sayıda itfaiye ve sağlık ekibi sevk edildi.

Foto: İHA

Yangına müdahale eden itfaiye ekipleri kısa süreli bir trafik yoğunluğu yaşandı. Yangından dolayı herhangi bir can kaybı veya yaralanma yaşanmadı.

Sağlık ekipleri olay yerinde tedbir amaçlı beklerken, itfaiye ekiplerinin çalışmaları sonucu yangın 4 saatlik müdahalenin ardından söndürüldü. (İHA)

 

İlginizi ÇekebilirYılmaz Özdil'den Bakan Koca'ya yanıt: GüvenmiyorumYılmaz Özdil'den Bakan Koca'ya yanıt: Güvenmiyorumİlginizi ÇekebilirBakan Koca'dan 65 yaş ve İstanbul'daki vaka durumu açıklaması!Bakan Koca'dan 65 yaş ve İstanbul'daki vaka durumu açıklaması!

 

Yayınlanma Tarihi:19:38,