Almanya Cumhurbaşkanı’ndan Ramazan Bayramı mesajı

Almanya Cumhurbaşkanı Frank-Walter Steinmeier, Ramazan Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajda, “Ramazan Bayramınızı en iyi dileklerimle kutluyor, sizleri selamlıyorum” dedi.

Almanya Cumhurbaşkanı’ndan Ramazan Bayramı mesajı

Almanya Cumhurbaşkanı Frank-Walter Steinmeier, Ramazan Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı. Steinmeier mesajında, “Ramazan Bayramınızı en iyi dileklerimle kutluyor, sizleri selamlıyorum” ifadelerine yer verdi.

Corona virüsü (Covid-19) salgını nedeniyle Almanya’daki Müslümanların bu yıl da bayramı küçük gruplar halinde kutlayacağını belirten Steinmeier, salgın nedeniyle getirilen kısıtlamaların anlayışla karşılanmasını istedi.

Steinmeier, salgın nedeniyle 2 yıldır bayramın ruhuna uygun şekilde kutlanamamasının acı olduğunu vurgulayarak, bayramı Covid-19 tedbirlerine uygun kutladıkları ve kurallara uydukları için Almanya'da yaşayan Müslümanlara teşekkür etti.

Cumhurbaşkanı Steinmeier, “Aşılama ne kadar hızlı ilerlerse toplumun arzu ettiği güzel günlerin o kadar yakın olacağını umut ediyorum” dedi.

Cağ kebapçısı çubukla corona testi yapmaya başladı İlginizi Çekebilir Cağ kebapçısı çubukla corona testi yapmaya başladı

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Almanya Corona Covid-19 Cumhurbaşkanı Euro Ramazan Ramazan Bayramı mesajı
Loading...