Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hırvatistan ve Slovenya liderleriyle görüştü

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hırvatistan Cumhurbaşkanı Zoran Milanoviç ve Slovenya Cumhurbaşkanı Borut Pahor ile bir araya geldi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hırvatistan ve Slovenya liderleriyle görüştü

Birleşmiş Milletler (BM) 76. Genel Kurulu Toplantısı için ABD'nin New York kentinde bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hırvatistan Cumhurbaşkanı Zoran Milanoviç ve Slovenya Cumhurbaşkanı Borut Pahor ile Türkevi'nde bir araya geldi.

Basına kapalı gerçekleşen görüşmede ikili ilişkiler ve bölgesel konular ele alındı. Görüşmede, Hırvatistan heyetinin yanı sıra Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy da hazır bulundu.

Erdoğan’a ABD ziyaretinde eşlik eden Emine Erdoğan, Hırvatistan Cumhurbaşkanı Zoran Milanovic’in eşi Sanja Milanovic ile bir araya geldi. (İHA)

Erdoğan ve Destici, New York'ta görüştü İlginizi Çekebilir Erdoğan ve Destici, New York'ta görüştü Erdoğan, New York'taki lüks yurt inşaatını yakından takip ediyor İlginizi Çekebilir Erdoğan, New York'taki lüks yurt inşaatını yakından takip ediyor

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...