İngiltere’yi sallayan ihanette yeni detaylar: Hancock ve danışmanı birlikte yaşamaya başladı

İngiltere'de 15 yıllık eşini, evli danışmanıyla aldattığı görüntüler ortaya çıkan ve görevinden istifa eden eski Sağlık Bakanı Matt Hancock evini de terk etti. Hancock'un danışmanı Gina Coladangelo da milyoner eşinden ayrılırken, ilişkilerini sürdürme kararı alan Hancock ve Coladangelo beraber yaşamaya başladı.

İngiltere’yi sallayan ihanette yeni detaylar: Hancock ve danışmanı birlikte yaşamaya başladı

İngiltere’de corona virüsünde Delta mutasyonu endişesi yaşanırken, salgınla mücadelenin en önemli isimlerinden Sağlık Bakanı Matt Hancock’un istifasının şoku yaşanıyor.

15 yıllık eşini, danışmanı Gina Coladangelo ile aldatan Hancock’un ihanetiyle ilgili yeni detaylar ortaya çıktı. Whitehall'daki ofisinde 6 Mayıs'ta Coladangelo ile öpüşürken görüntüleri sızan Hancock’un, skandal patlak vermeden kısa süre önce eşi Martha Hancock’a ayrılmak istediğini söylediği öne sürüldü.

Oliver Tress ve Gina Coladangelo.

42 yaşındaki Hancock, üç çocuğunun annesine evliliklerini bitirmek istediğini söyledikten sonra evi de terk etti.

İngiltere’nin gündemine oturan olayın baş kahramanlarından Gina Coladangelo’nun da eşini terk ettiği belirtildi. The Sun’ın haberine göre 43 yaşındaki üç çocuk annesi Coladangelo, skandalın patlak vermesinin ardından Oliver Bonas markasının kurucusu milyoner Oliver Tress’ten ayrılma kararı aldı.

Hancock ve Coladangelo’nun ilişkisi bu görüntülerle ortaya çıkmıştı.

Tress’in şoke edici olayın ardından bir de terk edilmesiyle büyük yıkım yaşadığı belirtilirken, aile dostlarının kendisini teselli etmeye çalıştığı öğrenildi.

Gina Coladangelo ve Matt Hancock.

Öte yandan yasak aşkları uğruna evliliklerini hiçe sayan Hancock ve Coladangelo’nun, görüntülerinin sızdırılmasına rağmen ilişkilerinin arkasında oldukları ifade ediliyor. İngiliz basınının ikiliye yakın kaynaklara dayandırdığı bilgilere göre, tanışıklıkları üniversite yıllarına dayanan Hancock ve Coladangelo hiç zaman kaybetmeden beraber yaşamaya bile başladı.
İngiltere Sağlık Bakanı Hancock'tan skandal... Eşini danışmanıyla aldattı: Dudak dudağa yakalandı İlginizi Çekebilir İngiltere Sağlık Bakanı Hancock'tan skandal... Eşini danışmanıyla aldattı: Dudak dudağa yakalandı

aile Çocuk Corona İngiltere Instagram istifa Reuters Sağlık Sağlık Bakanı