Azra Gülemdam Haytaoğlu son yolculuğuna uğurlandı

Antalya’da cinayete kurban giden Azra Gülemdam Haytaoğlu için memleketi Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde cenaze töreni düzenlendi.

Antalya'da kaybolduktan 5 gün sonra cinayete kurban gittiği anlaşılan ve cesedi parçalanmış şekilde ormanda bulunan üniversite öğrencisi 21 yaşındaki Azra Gülendam Haytaoğlu için memleketi Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde cenaze töreni düzenlendi.

Antalya'da gazetecilik bölümünde üniversite öğrencisi olan 21 yaşındaki Azra Gülendam Haytaoğlu'nun cesedi kaybolduktan 5 gün sonra ormanlık alanda parçalanmış şekilde bulundu.

Olayla ilgili Antalya'da yaşayan 48 yaşındaki Mustafa Murat Ayhan igözaltına alındı. Mustafa Murat Ayhan poliste verdiği ifadede Azra'yı evinde boğarak öldürdüğünü ardından da cesedini parçalayarak ormanlık alana attığını söyledi. Katil zanlısının yer göstermesi ile Antalya'da ormanlık alanda Azra Gülendam Haytaoğlu'na ait ceset parçaları bulundu.

BABADAN DNA ÖRNEĞİ ALINDI

Acı haber üzerine Azra'nın babası Mustafa Haytaoğlu ve yakınları Antalya'ya giderek DNA örnekleri verdi. Yapılan incelemede bulunan ceset parçalarının Azra Gülemdam Haytaoğlu'na ait olduğu tespit edildi.

Emniyetteki işlemleri tamamlanan Mustafa Murat Ayhan ise çıkarıldığı mahkemece “canavarca hisle adam öldürmek” suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Antalya Adli Tıp kurumundaki işlemlerinin ardından Azra'nın cenazesi yakınlarına teslim edildi. Cenaze daha sonra defnedilmek üzere memleketi olan Osmaniye'nin Kadirli ilçesine getirildi.

Kadirli ilçesi Dervişpaşa Mahallesinde bulunan eski Dervispaşa Ortaokulu bahçesinde kurulan taziye yerinde Azra Gülendam Haytaoğlu, son yolculuğuna uğurlandı. (İHA)

 

Azra Gülendam Haytaoğlu'dan korkunç haber! Tecavüze uğrayıp vahşice öldürülmüş İlginizi Çekebilir Azra Gülendam Haytaoğlu'dan korkunç haber! Tecavüze uğrayıp vahşice öldürülmüş Azra'yı vahşice katleden Mustafa Murat Ayhan'ın ifadesi ortaya çıktı İlginizi Çekebilir Azra'yı vahşice katleden Mustafa Murat Ayhan'ın ifadesi ortaya çıktı Azra'nın vücudunun kayıp parçaları Özel Harekat tarafından aranıyor İlginizi Çekebilir Azra'nın vücudunun kayıp parçaları Özel Harekat tarafından aranıyor Kadınlar vahşi cinayete tepki gösterdi: Azra için sessiz kalmıyoruz İlginizi Çekebilir Kadınlar vahşi cinayete tepki gösterdi: Azra için sessiz kalmıyoruz

 

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...