Elazığ’da 4.3 büyüklüğünde deprem! İşte son depremler…

Elazığ'ın Maden ilçesinde saat 06.41'de 4.3 büyüklüğünde deprem meydana geldi. AFAD verilerine göre depremin derinliği 7.15 kilometre olarak belirlendi. Son depremler hakkındaki tüm bilgiler Kandilli Rasathanesi ve AFAD tarafından paylaşılmaya devam ediyor.

Elazığ’da 4.3 büyüklüğünde deprem! İşte son depremler…

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD), merkez üssü Elazığ’ın Maden ilçesinde Richter ölçeğine göre 4.3 büyüklüğünde depremin meydana geldiğini duyurdu. Kandilli Rasathanesi ise depremin büyüklüğünü 4.2 olarak açıklarken, merkez üssü olarak Elazığ Tepecik’i gösterdi.

Depremin derinliği 7.15 kilometre olarak bildirildi. Kent merkezinde de deprem hafif hissedildi.

AFAD’dan yapılan ilk açıklamada “Maden ilçesinde meydana gelen deprem sonrası an itibarıyla, olumsuz bir ihbarın bulunmadığı bilgisi alınmıştır. Gelişmeleri takip ediyoruz” denildi.

SON DEPREMLER

Yaşanan depremlerin saatini ve şiddetini anlık olarak takip etmek mümkün. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Bölgesel Deprem- Tsunami İzleme ve Değerlendirme Merkezi(BDTİM) tarafından kaydedilen depremlere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

DAKİKA DAKİKA SON DEPREMLER İÇİN TIKLAYINIZ

AFAD SON DEPREMLER

 

Deprem en çok Elazığ'ı etkiledi... Hasar gün ağarınca ortaya çıktı İlginizi Çekebilir Deprem en çok Elazığ'ı etkiledi... Hasar gün ağarınca ortaya çıktı Prof. Naci Görür: Gerçekten endişeleniyorum, 7'lik deprem olabilir İlginizi Çekebilir Prof. Naci Görür: Gerçekten endişeleniyorum, 7'lik deprem olabilir 7 il için korkutan deprem uyarısı: 28 milyon kişi etkilenecek İlginizi Çekebilir 7 il için korkutan deprem uyarısı: 28 milyon kişi etkilenecek

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...