Erdoğan ile Bahçeli’den sürpriz görüşme

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile MHP lideri Devlet Bahçeli, Çankaya Köşkü'nde bir araya geldi. 17.15'te başlayan görüşme, yaklaşık 1 saat sürdü.

Erdoğan ile Bahçeli’den sürpriz görüşme

Tam kapanmanın sona ermesi, TBMM’nin açılması sonrası siyaset gündeminde tansiyon yüksek… Organize suç örgütü lideri Sedat Peker’in videolu iddiaları, İsrail’in Filistin’e yönelik saldırıları sonrası Cumhur ve Millet ittifakındaki partiler arasında polemikler yaşanırken, Başkent kulislerinden sürpriz bir son dakika haberi geldi.

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi Cumhurbaşkanlığı Çankaya Köşkü’nde kabul etti. 17.15’te başlayan ve basına kapalı gerçekleşen görüşme, yaklaşık bir saat sürdü.

Kılıçdaroğlu üçüncü ortağı açıkladı! İlginizi Çekebilir Kılıçdaroğlu üçüncü ortağı açıkladı! Bahçeli'den CHP'ye 'Sedat Peker' tepkisi İlginizi Çekebilir Bahçeli'den CHP'ye 'Sedat Peker' tepkisi Meral Akşener'den Erdoğan'a: Hangi yüzle helallik istiyorsun kardeşim? İlginizi Çekebilir Meral Akşener'den Erdoğan'a: Hangi yüzle helallik istiyorsun kardeşim? Muharrem İnce, Memleket Partisi'nin yol haritasını açıkladı İlginizi Çekebilir Muharrem İnce, Memleket Partisi'nin yol haritasını açıkladı Siyasette Netanyahu polemiği İlginizi Çekebilir Siyasette Netanyahu polemiği

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...