Sözcü Plus Giriş

Erdoğan ile Bahçeli’den sürpriz görüşme

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile MHP lideri Devlet Bahçeli, Çankaya Köşkü'nde bir araya geldi. 17.15'te başlayan görüşme, yaklaşık 1 saat sürdü.

Sozcu.com.tr
Güncellenme: 18:31, 18/05/2021
Erdoğan ile Bahçeli’den sürpriz görüşme

Tam kapanmanın sona ermesi, TBMM’nin açılması sonrası siyaset gündeminde tansiyon yüksek… Organize suç örgütü lideri Sedat Peker’in videolu iddiaları, İsrail’in Filistin’e yönelik saldırıları sonrası Cumhur ve Millet ittifakındaki partiler arasında polemikler yaşanırken, Başkent kulislerinden sürpriz bir son dakika haberi geldi.

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi Cumhurbaşkanlığı Çankaya Köşkü’nde kabul etti. 17.15’te başlayan ve basına kapalı gerçekleşen görüşme, yaklaşık bir saat sürdü.

İlginizi ÇekebilirKılıçdaroğlu üçüncü ortağı açıkladı!Kılıçdaroğlu üçüncü ortağı açıkladı!İlginizi ÇekebilirBahçeli'den CHP'ye 'Sedat Peker' tepkisiBahçeli'den CHP'ye 'Sedat Peker' tepkisiİlginizi ÇekebilirMeral Akşener'den Erdoğan'a: Hangi yüzle helallik istiyorsun kardeşim?Meral Akşener'den Erdoğan'a: Hangi yüzle helallik istiyorsun kardeşim?İlginizi ÇekebilirMuharrem İnce, Memleket Partisi'nin yol haritasını açıkladıMuharrem İnce, Memleket Partisi'nin yol haritasını açıkladıİlginizi ÇekebilirSiyasette Netanyahu polemiğiSiyasette Netanyahu polemiği
Yayınlanma Tarihi:16:31,