Kaza yapan aileden akılalmaz tehdit: Bak bu çocuğu öldürürüm

Antalya’nın Manavgat ilçesinde iki aracın çarpıştığı kaza sonrası yaralandıklarını iddia edip karşı tarafı suçlayan karı-koca, kendilerini görüntüleyen gazetecileri küçük çocuklarını yere atıp öldürmekle tehdit etti.

Antalya istikametinden Manavgat istikametine seyir eden Mehmet Beşir A.’nın kullandığı otomobil ile Side istikametinden Çakalderesi istikametine gitmekte olan Hüseyin B.’nin kullandığı ticari araç dün akşam saatlerinde çarpıştı.

Araçlarda büyük hasar meydana gelirken, kazada yaralanan olmadı. Kazanın ardından otomobillerinden inen E.D. ve S.D., diğer aracın sürücüsü Hüseyin B.’ye saldırdı. Bununla da yetinmeyen E.D. ve S.D., olay yerine gelen basın mensuplarına da tehditler savurdu.

“BAK BU ÇOCUĞU ÖLDÜRÜRÜM”

Basın mensuplarına çekim yapmamalarını söyleyen S.D., “Şu kameramana söyle çekmesin. Bak bu çocuğu öldürürüm. Kendimi öldürürüm“ diyerek tehdit etti.

Ellerine ne geçtiyse gazetecilerin üzerine fırlatan çift, hakaretler savurdu. Kucağındaki küçük çocuğu eliyle başının üzerine kaldıran kadın, karşı tarafın kırmızı ışıkta geçtiğini, kendilerinin hiçbir suçlarının olmadığını, aracı yaptıracak paralarının olmadığını belirterek, güvenlik güçlerini ve basın mensuplarını çocuğu yere atmakla tehdit etti. E.D. ve S.D. jandarma ve trafik ekipleri tarafından sakinleştirilemeyince olay yerine gelen takviye ekipler şahısları jandarma aracına aldı.

İlk başta olay yerine gelen sağlık ekiplerine bir şeyleri olmadığını söyleyen E.D., yaşananların ardından kazada yaralandığını belirterek ambulansa bindi. E.D. ile birlikte oğlu olduğunu söylediği 10 yaşındaki erkek çocuk da ambulansa alınarak hastaneye götürüldü. (İHA)

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...