Kılıçdaroğlu’ndan Erdoğan’a La Casa de Papel’li gönderme

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'a izlenme rekorları kıran 'La Casa de Papel' dizisi üzerinden göndermede bulundu. Kılıçdaroğlu'nun paylaşımına İçişleri Bakanı Soylu cevap verirken CHP'den de Soylu'yla ilgili art arda paylaşımlar geldi.

Kılıçdaroğlu’ndan Erdoğan’a La Casa de Papel’li gönderme

Netflix, izlenme rekorları kıran ‘La Casa de Papel’in son bölümlerinin resmi fragmanını paylaştı.

Paylaşımı etiketleyen CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ise Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’a göndermede bulundu.

Kılıçdaroğlu, paylaşımında, “Evet doğru ama seçimden kaçıyor maalesef…” ifadelerini kullandı.

BAKAN SOYLU CEVAP VERDİ

Kılıçdaroğlu’nun paylaşımına cevapsa İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’dan geldi. Soylu, “Merak etme KK, daha önce 10 defa olduğu gibi 2023'te de, boyunun ölçüsünü aldığında, evinde bol bol dizi izlersin” dedi.

CHP’DEN SOYLU’YA TEPKİ

Bunun üzerine CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, Soylu’nun gönderisini alıntılayarak, “Bilmediğin diziye karışma! Senin dizin #NarcosSoylu” dedi.

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel de, yine Soylu’nun paylaşımını alıntılayarak, “Şuursuz Suçişleri Bakanı. Sen farkı açıyoruz kazanıyoruz dediğin İstanbul seçimlerinde pazar akşamı Binali Bey’in arabasının kapısını açıp evine yolladın. Bu gidişle Erdoğan'ın kapısını açıp yollamak da sana nasip olacak” ifadelerine yer verdi.

 

La Casa De Papel'in Lizbon'u Itziar Ituno Martinez: Annemin favori dizisi Fatmagül'ün Suçu Ne? İlginizi Çekebilir La Casa De Papel'in Lizbon'u Itziar Ituno Martinez: Annemin favori dizisi Fatmagül'ün Suçu Ne?

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...