Otobüsün içinde akılalmaz kavga

İstanbul Üsküdar'da otobüste yolculuk yaptıkları esnada maske takmadığı iddia edilen 2 yolcu ile diğer yolcular arasında tartışma çıktı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesiyle otobüsün içinde maske takmayan 2 kişi diğer yolcular tarafından tekmelerle darp edildi. O anlar cep telefonu kamerasına yansıdı.

Üsküdar’da seyir halinde olan içi yolcu dolu bir otobüste maske takmayan 2 yolcu ile diğer yolcular arasında tartışma yaşandı.

Tartışmanın büyümesiyle otobüs içerinde kavga çıktı. Tekme ve yumrukların havada uçuştuğu kavgada maske takmayan kişiler diğer yolcular tarafından darp edildi.

Kavgayı çığlıklar içerisinde izleyen diğer yolcular ise büyük panik yaşadı. Otobüste maske takmama nedeniyle çıkan tekmeli yumruklu kavga vatandaşın cep telefonu kamerasınca saniye saniye kaydedildi. (İHA)

Kavga ettiği komşusundan Halil Sezai'ye bir suç duyurusu daha İlginizi Çekebilir Kavga ettiği komşusundan Halil Sezai'ye bir suç duyurusu daha Arazi kavgasında ağabeyin vurduğu 3 kardeşten 1'i kurtarılamadı İlginizi Çekebilir Arazi kavgasında ağabeyin vurduğu 3 kardeşten 1'i kurtarılamadı