Süper Loto sonuçları sonuçları belirlendi, büyük ikramiye yine devretti

Süper Loto sonuçları gerçekleştirilen 48. çekilişin ardından belli oldu. Büyük ikramiye kazandıracak 6 numarayı doğru bilen çıkmayınca Süper Loto'da devir gerçekleşti. Süper Loto'da günün şanslı numaraları ise "34-37-41-46-56-58" oldu.

Süper Loto sonuçları sonuçları belirlendi, büyük ikramiye yine devretti

Milli Piyango tarafından haftada üç kez düzenlenen Süper Loto'nun 22 Nisan tarihli çekiliş sonuçları belli oldu. Süper Loto’da 1-60 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayıyı bilenler ikramiye kazanıyor.

SÜPER LOTO SONUÇLARI AÇIKLANDI

Süper Loto'nun 22 Nisan tarihli çekiliş sonuçlarına göre şanslı rakamlar şu şekilde oldu; 34-37-41-46-56-58

Milli Piyango'nun yenilenen sisteminde Süper Loto'da da bazı değişikliler gerçekleştirildi. 1 ila 60 rakam arasından belirlenen 6 sayının seçilmesiyle oynanan şans oyunu olan Süper Loto'da 6 rakamı doğru tahmin edenler büyük ödülü kazanıyor.

Yeni sistemde mobil ve internet üzerinden oynanabilen Süper Loto'da dileyenler 6 rakamı otomatik ve rastgele seçebiliyor. Aynı zamanda bir kolonda 6 rakamdan daha fazlasını oynamak isteyenler sistem oyununu da seçebiliyor.

Milli Piyango tarafından haftada üç kez düzenlenen Süper Loto'nun 23 Mart tarihli çekiliş sonuçları belli oldu. Süper Loto’da 1-60 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayıyı bilenler ikramiye kazanıyor.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...