Taksici İstanbul’da kıta değiştirirken vize parası istedi

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İyi Parti Grup Başkanvekili İbrahim Özkan, bir taksicinin "Anadolu yakasına geçmek için vize lazım" diyerek bir yabancı profesörü dolandırıldığını öne sürdü.

Taksici İstanbul’da kıta değiştirirken vize parası istedi

Yenikapı Kadir Topbaş Gösteri ve Sanat Merkezi’nde dün düzenlenen Ekim ayı meclis toplantısında, İYİ Parti İBB Meclis Grup Başkanvekili İbrahim Özkan gündem dışı söz aldı.

Özkan yaptığı konuşma sırasında ‘bir taksiciden duydum’ diyerek bir taksicinin yabancı bir profesörü dolandırdığını öne sürdü.

“KİŞİ BAŞI 400 DOLAR”

İbrahim Özkan, “Yabancı bir profesör Anadolu Yakası’na geçmek için taksiye biniyor. Gideceği oteli söyleyince taksi şoförü ‘Taksiyle Anadolu Yakası’na geçebilmemiz için önce vize almamız gerekiyor. Ben sizin için alırım, siz hiç zahmet etmeyin. Bedeli de kişi başı 400 dolar’ diyor.

 

Söylediklerinin inandırıcı olabilmesi için de karakolun önüne geçiyor. Hatta hoca konferansa geç kalınca bu durumu konferansa düzenleyenlere anlatıyor. Yaptırım yok. O dolandırıcılığı yapmış olan arkadaş taksicilik yapmaya devam ediyor ve İstanbullu taksicileri temsil ediyor. O yüzden taksicilerin başkanına diyeceğim şudur, öncelikle kendi kendinizi düzeltmeniz lazım”  diye konuştu.

İYİ Parti İBB Meclis Grup Başkanvekili İbrahim Özkan

Milli sporcuyu vuran taksici tutuklandı İlginizi Çekebilir Milli sporcuyu vuran taksici tutuklandı Taksim'de turistlerin taksici isyanı İlginizi Çekebilir Taksim'de turistlerin taksici isyanı Polisi turist sanan taksici Taksim'den Şişli'ye 500 lira istedi İlginizi Çekebilir Polisi turist sanan taksici Taksim'den Şişli'ye 500 lira istedi

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...