Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
MAC ile yeni yılda yıldız sensin
MAC ile yeni yılda yıldız sensin
2020'yi karşılarken MAC yeni yıl sezonunun klasik sembollerinden olan parıldayan yıldızı yeniden yorumluyor... Marka, gözlere, dudaklara ve yüze özel ürünleri bir araya getiren seçkisi ile herkesi sahne ışıklarının odak noktası olmaya davet ediyor.
Alışveriş 20 Aralık 2019 - 13:50

MAC, ‘Starring You’ koleksiyonu ile dikkat çekiyor. Hafif yansımalı tonlardan, yüksek ışıltılı metaliklere uzanan, farklı yansıma ve bitişlere sahip ve kolay uygulanabilen koleksiyon, oldukça sofistike ve zarif.
Parıltılı Kiss Of Stars Lipstick, göz alıcı ışıltılı altı tonuyla kremsi bir bitiş sunuyor. Makyaj çantanızın olmazsa olmaz ürünlerinden yenilenen Spellbinder Shadow, manyetik yüklü iyonize pigmentler sayesinde göz kapaklarına sabitleniyor. Aynı zamanda dört yoğun kadifemsi tonuyla çok boyutlu bir renk sağlıyor.
Renk koleksiyonu ayrıca altı farklı ışıltılı Lipglass tonu, yüz için iki adet Opalescent Powder, bir Powerpoint Eye Pencil, bir Lush Lash seti ve bir Star Studs dudak süsleme aksesuarı sunuyor. Tüm koleksiyon ışıldayan paketleriyle yalnızca sınırlı sayıda!