Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Virüs ve bakterilere karşı buhar teknolojisi
Virüs ve bakterilere karşı buhar teknolojisi
Kärcher, buharlı temizlik makineleriyle, sağlığa zarar veren kimyasal maddelere ihtiyaç duymadan buharın gücüyle hijyen ve derinlemesine temizlik sağlıyor.
Alışveriş 20 Mayıs 2020 - 11:19

Corona virüsü salgınıyla mücadelede hijyen en önemli silahların başında geliyor. Çoğu kişi hijyeni sağlamak için farklı temizlik malzemelerinden, kimyasallardan yararlanıyor. Araştırmalar, virüsün 56 derece üzerindeki sıcaklıklarda inaktif hale geldiğini, yaklaşık 100 derece buhar gücüyle virüs ve bakterileri yok etmenin mümkün olduğunu gösteriyor.

Kärcher buharlı temizlik makineleri, parke ve laminat döşemeler, fayans, armatür, aspiratör, ocak, lavabo, duş kabin, derz araları, pencere ve hatta ocak, aspiratör gibi temizlenmesi bir hayli zor mutfak gereçleri de dahil son derece geniş bir kullanım alanına sahip. Kärcher buharlı temizlik makinelerinden SC3, 1 litre musluk suyu 30 saniye içerisinde su buharı üretebiliyor ve bu da yaklaşık 75 metrekarelik bir alanın kolayca temizliği anlamına geliyor. Su, sıcak buhar şeklinde püskürtüldüğünde çok düşük bir yüzey gerilimine sahip olduğu için en ince damlaların bile kirin altına süzülmesine izin vererek kiri söküp atıyor.

Etiketler