Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Enerjinizi evinize yansıtmanın ipuçları
Enerjinizi evinize yansıtmanın ipuçları
Doğanın uyanışı gibi pozitif pek çok gelişmeyi temsil eden bahar coşkusu sizin enerjinizle birleşince ortaya müthiş bir güç çıkıyor. Bu güzü yaşam alanınıza yansıtmanın pek çok basit formülü var…
Ev Dekorasyon 27 Mart 2018 - 14:02

– Evinizdeki tekstil ürünlerini yenileyebilirsiniz. Bu süreçte doğadan ilham alan desenlere ağırlık verebilirsiniz.
– Aksesuarlar, bulundukları her mekana etki eder. Bu noktadan yola çıkarak kış boyu sonbahar ve kış boyunca size eşlik eden objeleri, gerek rengi gerek biçimiyle yazı hatırlatan objelerle değiştirebilirsiniz.

bej

– Açık tonlar genellikle pozitif temaları temsil eder. Fakat koyu tonlardan vazgeçemiyorsanız, bunlara turuncu, mercan gibi renklerin eşlik etmesine izin verin.
– Bahar demek çiçek demek… Koltuk kumaşından perdeye, yaşam alanınızda floral desenleri kullanmak baharı evinize taşıyacak bir başka önemli adım.

yeni-aksesuar

– Mevsim ne olursa olsun, kapıdan girdiğiniz anda sizi canlı çiçekler karşıladığı bir ortam her zaman olumlu etki yaratır. Konu bahar enerjisini bulunduğunuz mekana yansıtmaksa, çiçeklerle karşılandığınız her alan neşenize neşe katar.

cicek
– Yaşam alanınızda açık renkleri kullanarak değişiklik yapmak isterseniz tercihinizi ilk olarak bej ve beyaz tonlardan yana kullanmalısınız.
– Doğal meşe yüzeylerin farklı tonlarını bir arada kullanmak her ortama ferahlık katar.

ahsap-yer

– Dingin bir görünüm yaratmayı amaçlıyorsanız beyazın sadeliği ile pastel renklerin yumuşaklığını sentezleyebilirsiniz.
– Gören her kişinin yüzünde tebessüm oluşturabilecek nitelikteki bir tabloyu evinizin bir duvarına asın. Tabloyu daha özel hale getirmek için asılacağı duvar, ortama uyumlu bir duvar kağıdıyla kaplayabilirsiniz.

duvara-tablo

– Aydınlatma konusunda tercihinizi sıcak ışıklardan yana yapmak, sempatik bir görüntüye destek sağlar.

Son güncelleme: 14:07 - 27.03.2018