Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bulgaristan’da Türk rüzgarı esti
Bulgaristan’da Türk rüzgarı esti
Merit International, Avrupa'daki ilk beş yıldızlı otelini Bulgaristan'da açtı. Türkiye'den çok sayıda konuğun katıldığı Merit Grand Mosta Hotel açılışına, Anadolu Ateşi gösterisi ve Soner Olgun’un şarkıları renk kattı.
Ünal DEMİRKAYA
Exclusive 6 Ağustos 2018 - 11:28

Kuzey Kıbrıs'ın en büyük turizm yatırımcısı Net Holding, Merit International iştirakiyle ilk yurt dışı oteli Merit Grand Mosta’yı Bulgaristan’ın Svilengrad şehrinde açtı.  Bulgaristan’ın Türkiye ve Yunanistan sınırı yakınındaki tarihi Svilengrad şehir merkezindeki otel, 78 deluxe odası, 3 suit ve bir kral dairesiyle misafirlerini ağırlamaya başladı.
merit-grand-mosta-hotel_16_9_1533543835-880x495

CEMİYET VE MAGAZİN DÜNYASINI BULUŞTURAN AÇILIŞ

Önceki gün açılışı gerçekleştirilen Merit Grand Mosta’nın bu özel gününe Bulgaristan'dan olduğu kadar Türkiye'den de çok sayıda davetli katıldı. Net Holding Yönetim Kurulu Murahhas Üyesi ve Genel Koordinatör Hande Tibuk, Merit International CEO'su Orlando Carlo Calumeno ve Inter Turizm ve Seyahat AŞ Yönetim Kurulu Murahhas Üyesi Murat Tibuk'un karşıladığı konuklar arasında Özge Ulusoy, Ivana Sert, Bulgar Top Model Nikoleta Lozanova, Bulgaristan Turizm Bakan Yardımcısı Kunchev Kanhev ve Svilengrad şehrinin yöneticileri de yer aldı.

Bulgaristan Turizm Bakan Yardımcısı Kunchev Kanhev ,Murat Tibuk - Hande Tibuk

Bulgaristan Turizm Bakan Yardımcısı Kunchev Kanhev ,Murat Tibuk – Hande Tibuk

Otel misafirlerinin yanı sıra Türkiye’den gelen seçkin konukların da katıldığı açılış gecesi Mustafa Erdoğan yönetimindeki Anadolu Ateşi’nin dans şovuyla başladı. Açık alanda kurulan sahnede gerçekleştirilen gösterinin ardından otele kıyısı bulunan Meriç Nehri üzerinde gerçekleştirilen lazer ve havai fişek gösterisi konukları büyüledi. Soner Olgun'un konseriyle devam eden gecenin sürprizi ise Ivana Sert'in söylediği iki şarkı oldu.
goster

Merit International CEO'su Orlando Carlo Calumeno, Bir Net Holding kuruluşu olan Merit markası ile özdeşleşen üstün hizmet kalitesini taşıdıkları Bulgaristan'da da iddialı olduklarını söyledi. Orlando Carlo Calumeno, “Merit Grand Mosta Hotel, Türkiye sınırına çok yakın bir noktada bölgenin ilk ve tek beş yıldızlı otelidir. Hem Bulgaristan'dan hem de Türkiye'den misafirlerimizi Merit kalitesiyle ağırlamaya devam edeceğiz” dedi.
ivanasert

Son güncelleme: 12:19 - 06.08.2018