Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Açık Sahne’de müzik ziyafeti
Açık Sahne’de müzik ziyafeti
Bulutsuzluk Özlemi, Cahit Berkay, Murat Ertel, Sedef Sebüktekin, Pera, Sayeder&ÖnderŞahin, Canozan, Ezgi Aktan ve Damla Eker, 18 Aralık Çarşamba günü 25. kez düzenlenecek %100 Açık Sahne etkinliğinde dinleyicilerle buluşacak.
Kültür Sanat 9 Aralık 2019 - 14:45

%100 Açık Sahne, 25’inci kez müzikseveri bir araya getirecek. Tolga Akyıldız tarafından organize edilen etkinlik, 18 Aralık Çarşamba akşamı Zorlu PSM Studio'da düzenlenecek.

%100 Açık Sahne, akustik performansıyla Bulutsuzluk Özlemi, albüm çalışması öncesi Avrupa yakasındaki son performansıyla Türkçe rock'ın popüler ismi Pera; Türkçe rap listelerinde ortak albümleriyle dikkat çeken Sayedar & Önder Şahin, alternatif sahnelerde ses getiren Canozan ve Ezgi Aktan'ı ağırlıyor. Moğollar efsanesinin simge ismi Cahit Berkay, Babazula'dan Murat Ertel ve yeni kuşağın iki özel kadın solisti; Sedef Sebüktekin ve Damla Eker'se gecede sahne alacak özel konuklar arasında yer alıyor.