Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Artık kötü adam olmak istiyor
Artık kötü adam olmak istiyor
Kertenkele dizisinde Şevket, Adanalı dizisinde Fiko rolünü oynayan ünlü oyuncu Umut Oğuz, artık 'kötü adam' rolü oynamak istediğini söyledi.
Kültür Sanat 9 Haziran 2018 - 13:16

Ünlü oyuncu Umut Oğuz, Fatsa Belediyesi’nin Ramazan etkinliklerine katılmak için ilçeye geldi. Basın mensupları ile yaptığı sohbette komediye biraz ara verip artık kötü adam rolünde oynamak istediğini ifade etti. Daha önce Karadeniz'e bir tiyatro oyunu için geldiğini belirten Umut Oğuz, “Bu tiyatro oyununu Ünye'de oynamışız. Tiyatro oyunumuzdan sonra yine Fatsa'ya gezmek için gelmiştik. Bolaman'da yemek yemiştik. Buraları, bu yeşillikleri ben çok seviyorum. Bu yörenin insanı çok iyiler, çok sıcakkanlılar. Eşim de Karadeniz'i görmemişti, çok da özlemişiz” dedi.

Bir dizi projesi olduğunu söyleyen Oğuz, “Ben artık komediden ziyade insanların nefret edeceği kötü adam rolü oynamak istiyorum. Oyunculuk yelpazesini biraz doğru geliştirmek lazım. İlla kötü oyuncu olmak lazım değil ama komediyi her zaman yapıyoruz” dedi.

İHA