Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Burcu Kara: ‘Annelerimizi üzmeyelim’
Burcu Kara: ‘Annelerimizi üzmeyelim’
Kızıl Serçe'nin Türkiye'deki özel gösterimine katılan Burcu Kara, Jennifer Lawrence'ın oyunculuğuna taptığını söyledi. 6 ay önce oğlu Ali Çınar’ı kucağına alan Kara, “Annelik şahane bir şey. Endişeli ve panik bir anne değilim. Çok sakinim ama bu işin çok ciddi ve zor bir şey olduğunu başıma gelince gördüm. Her şeyiyle sana ihtiyacı olan biri var. Annelerimizi çok daha iyi anlıyorum. Hele 2-3 çocuğu olup çalışan annelerin elini ayağını öperim. O yüzden annelerimizi üzmeyelim” dedi.
Kültür Sanat 2 Mart 2018 - 13:13

Oscar ödüllü oyuncu Jennifer Lawrence’ın bu kez acımasız bir ölüm makinesi olarak izleyici karşısına çıkacağı yılın merakla beklenen filmi ‘Kızıl Serçe’nin galası Serap Oğuz Tan organizasyonluğunda geçtiğimiz akşam Soho House'da gerçekleşti. ‘Kızıl Serçe'nin galasına Burcu Kara, Akasya Aslıtürkmen, Selin Altay gibi ünlü isimler ve bloggerlar katıldı.

‘SETLERİ ÇOK ÖZLEDİM’

Galaya siyahlar içerisinde katılan Burcu Kara, hamilelik sonrası aldığı kilolarla dikkat çekti. Jennifer Lawrence’ın oyunculuğuna taptığını belirten Kara, “Son jenerasyonun en iyi isimlerinden biri. Her türlü ödülü hak ediyor. Bende aksiyon filminde oynamak çok isterdim. Aylarca çalışıp vücudumuzu, kondisyonumuzu hazırlayıp yapabileceğimiz işler keşke olsa. Setleri çok özledim” dedi.

‘ÇALIŞAN ANNELERİN AYAĞINI ÖPERİM’

6 ay önce oğlu Ali Çınar'ı kucağına almanın mutluluğunu yaşayan Kara, “Annelik şahane bir şey. Sevinçten önce korkular oluştu. Yapabilir miyim, layık olabilir miyim, Bu işin üstesinden gelebilir miyim, gibi. Endişeli ve panik bir anne değilim. Çok sakinim ama bu işin çok ciddi ve zor bir şey olduğunu başıma gelince gördüm. Her şeyiyle sana ihtiyacı olan biri var. Annelerimizi çok daha iyi anlıyorum. Hele 2-3 çocuğu olup çalışan annelerin elini ayağını öperim. O yüzden annelerimizi üzmeyelim” diyerek duygularını paylaştı.

KIVANÇ TATLITUĞ'U KONUK ETMEK ÇOK İSTERİM

Açacağı Youtube kanalında sağlık, güzellik, bakım, hamilelik ve bebek bakımı gibi konularda tecrübelerini paylaşacak olan güzel oyuncu, “Genelde evimde insanları ağırlayacağım. Kıvanç Tatlıtuğ'u konuk etmek çok isterim. Bir anda abone sayım 1 milyon olabilir. Hiç konuşmadım ama inşallah gelir. Yarın karısıyla görüşeceğim, çıtlatırım” diyerek Tatlıtuğ'a mesaj yolladı.

akasya
YARIŞMA PROGRAMIYLA DÖNÜYOR

Jennifer Lawrence’ın hayranı olduğu belirten Akasya Aslıtürkmen ise galaya eşi Serdar Özerman ile birlikte katıldı. İşlerinin tam gaz devam ettiğini belirten güzel oyuncu, “YouTube kanalım devam ediyor. ‘İnternette Tanışan Son Çift' adlı oyunumuz da yoğun ilgi görüyor” dedi. Ayrıca bir yarışma programıyla ekranlara döneceğinin müjdesini veren Türkmen, çocuklar için yazdığı 3 hikâye kitabını çıkartacağını açıkladı. Anne olduktan sonra motosiklet motosiklet tutkusundan vazgeçmek zorunda kaldığını belirten Türkmen, “Daha önce kasklı, kasksız motosiklet sürüyordum. Artık bırakın kasklı motosiklete binemiyorum. Şimdi canım daha kıymetli. Çünkü bana ihtiyacı olan bir çocuğum var. Ama motosiklet kullanmayı çok özlüyorum. Şimdilik bisikletle idare ediyorum” diye konuştu.