Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Coşkulu açılış
Coşkulu açılış
Zuhal Müzik'in Zuhal Konsept Akasya mağazasının açılışına ünlü isimler akın etti. Kenan Doğulu, Bora Uzer, Gökhan Türkmen gibi müzisyenler, açılışta söyledikleri şarkılarla eğlencenin dozunu artırdı.
Kültür Sanat 15 Nisan 2019 - 13:34

Zuhal Konsept Akasya’nın açılışı, geçtiğimiz 11 Nisan’da yapıldı. Grand Opening'inde Kenan Doğulu, Bora Uzer, Evrencan Gündüz, Gökhan Türkmen ve Duygu Soylu gibi isimler de sahne aldı. Gecenin geç saatlerine kadar devam eden etkinliğe katılan isimler arasında Doğuş Çabakçor, Burak Yörük, Burak Tozkoparan, Gözde Kaya, Kerem Sedef, Özge Fışkın, Su Soley, Derin Sarıyer, Akın Eldes, Benan Bal, Yenal Atlas yer alıyordu.


Gecede en ilgi çeken aktiviteler arasında Live Kareoke odası ve farklı enstrümanların 10 dakikalık kısa eğitimlerinin verildiği alan yer alıyordu. Gerçek Dorman, Can Tüzün, Ali Deniz Kardelen, Burçe Karaca'nın müzik performansları ile renklenen etkinlikte, Kırmızı Kedi Kitabevi'nde sanatçı Can Tuğrul da bir illüstrasyon performansı gerçekleştirdi. Ayrıca Motus Lumina işbirliğiyle ortaya çıkan çarpıcı bir video mapping sunumu olan, dijital bir Roland davul aracılığıyla her vuruştaki sesle birlikte eş zamanlı beliren İstanbul siluetlerinin yer aldığı enstalasyon da ilgi çekti.