Fragman izle: İşte vizyondaki filmler… Yetimhanede zor günler geçirdi

Bu hafta vizyona giren Hayat Okulu filminde yetimhanede yaşayan küçük Paul, bir aile tarafından evlatlık edinilir. Özgürlüğünün mutluluğunu yaşayan Paul, yeni ailesiyle hiç bilmediği Paris'e taşınır. Vizyonda bu hafta Ant-Man ve Wasp, Hayat Okulu, Hayalet Hikayeleri ve Kaptan Dandun filmleri var. İşte haftanın filmlerinin konuları ve fragmanları...

Temmuz aynının ilk haftasında merakla beklenen 4 yeni film vizyona girdi.

ANT-MAN VE WASP FİLMİNİN KONUSU

Uzun zamandır merakla beklenen ‘Ant-Man ve Wasp’ filmi vizyonda yerini aldı. Filmde Scott Lang, Ant-Man olmanın verdiği yükle bir baba olarak sorumluluklarını dengelemeye çalışmaktadır. Ancak Hank Pym ve Hope van Dyne acil bir görev için yardımını istediğinde bir ortakla çalışması gerekir. Hope, Wasp olarak Ant-Man’in yanında yer alacaktır. Yönetmen koltuğunda Peyton Reed oturuyor.

Ancak Hank Pym ve Hope van Dyne acil bir görev için yardımını istediğinde bir ortakla çalışması gerekir. Hope, Wasp olarak Ant-Man'in yanında yer alacaktır.

HAYAT OKULU FİLMİNİN KONUSU

Dram film seven izleyiciler için bu hafta ‘Hayat Okulu’ filmini tavsiye edebiliriz. Filmde 1920’ler Fransa’sında yetimhanede yaşayan küçük Paul kırsal kesimde büyük bir toprak ağasının yanında çalışan bir aile tarafından evlat edinildiğinde Paris’ten hiç bilmediği bir yere taşınmak durumunda kalır. İlk başta buradaki yaşantısını sevmeyen Paul, aksi ancak özgür ruhlu kaçak avcı Totoche ile tanışınca gözüne her şey başka gözükmeye başlar. Totoche’tan ormanın ve hayvanların sırlarını öğrenmeye başlayan Paul, daha önce hayal edemeyeceği maceralara adım atar. Yönetmen koltuğunda Nicolas Vanier oturuyor.

Totoche'tan ormanın ve hayvanların sırlarını öğrenmeye başlayan Paul, daha önce hayal edemeyeceği maceralara adım atar.

HAYALET HİKAYELERİ FİLMİNİN KONUSU

Bu hafta vizyona girecek bir diğer film ise ‘Hayalet Hikayeleri’. Filmin oyuncu kadrosunda Martin Freeman, George Mackay, Andy Nyman, Alex Lawther var. Filmde profesör Goodman doğaüstü olaylara, hayaletlere ve ölümden sonraki yaşama inanmayan bir akademisyendir. Ancak bu düşüncesini sarsacak gibi olaylar yaşacaktır. Mezarın ötesinden gelen bir mektup, kuşkucu profesörü ürpertici hikayeleri olan 3 farklı kişinin peşine düşmeye zorlayacaktır. Yönetmen koltuğunda ise Andy Nyman ve Jeremy Dyson oturuyor.

Profesör Goodman doğaüstü olaylara, hayaletlere ve ölümden sonraki yaşama inanmayan bir akademisyendir. Tam 16 yıl babası ona hapis hayatı yaşattı! İlginizi Çekebilir Tam 16 yıl babası ona hapis hayatı yaşattı!

KAPTAN DANDUN FİLMİNİN KONUSU

‘Kaptan Dandun’ filminin yönetmen koltuğunda Hubert Weiland ve Jan Stoltz oturuyor. Animasyon türündeki filmin konusu ise şöyle: Kaptan Dandun, Mikey, Bonnie ve diğer sadık mürettebatıyla Dandun adlı gemisiyle açık denizlerde korsanlık yapmaktadır. Amiral ve askerlerle başka korsanlar da sürekli onun peşindedir. Bir gün mürettebatı düşmanlarına esir düşünce dostluğun değerini anlayan Kaptan, onları kurtarmak için her şeyi yapmaya karar verir.

kaptan-dandun

Bu hafta vizyonda yerini alan filmler Aytaç Akyurt'un sunumuyla birbirinden güzel fragmanlarıyla Sinefilm Rehberi‘nde.