Fragman izle: İşte vizyondaki filmler… Lady Gaga’nın yeni filmindeki imajı izleyenleri şaşırtacak!

Bu hafta vizyona giren 'Bir Yıldız Doğuyor' filminde Lady Gaga tanınmamış bir yıldızı canlandırıyor. Karakteri için imaj değişikliğine giden Gaga, ,izleyenleri şaşırtacak. Vizyonda bu hafta Bir Yıldız Doğuyor, Ay'da İlk İnsan, Sevgili Komşum ve Karlar Prensi Elliot filmleri var. İşte haftanın filmlerinin konuları ve fragmanları...

Ekim ayının üçüncü haftasında merakla beklenen 4 yeni film vizyona girdi.

BİR YILDIZ DOĞUYOR FİLMİNİN KONUSU

İzleyenleri derinden etkileyecek olan ‘Bir Yıldız Doğuyor’ filmde bir zamanların ünlü country şarkıcısı Jackson Maine, artık kariyerinde düşüşe geçtiği bir dönemi yaşarken Ally adında yetenekli ancak tanınmamış bir genç müzisyenle tanışır. Ally ile kısa sürede yakınlaşan Jackson, aynı zamanda genç yıldız adayının tanınmasına yardımcı olacaktır. Yönetmen koltuğunda ise Bradley Cooper oturuyor.

Maine, artık kariyerinde düşüşe geçtiği bir dönemi yaşarken Ally adında yetenekli ancak tanınmamış bir genç müzisyenle tanışır.

AY’DA İLK İNSAN FİLMİNİN KONUSU

Biyografi film seven izleyiciler için bu hafta ‘Ay’da İlk İnsan’ filmini tavsiye edebiliriz. Filmde astronot Neil Armstrong’un hayatının 1960’lardaki dönemini konu alıyor. Armstrong’un 1969’da Ay’a ayak basan ilk insan olduğu yolculuğa giden süreçte hem NASA’da yaşananlar, hem de Armstrong’un özel hayatı ve eşi Janet’la ilişkisi filmde yer buluyor. Yönetmen koltuğunda ise Damien Chazelle oturuyor.

astronot Neil Armstrong'un hayatının 1960'lardaki dönemini konu alıyor. Armstrong'un 1969'da Ay'a ayak basan ilk insan olduğu yolculuğa giden süreçte hem NASA'da yaşananlar, hem de Armstrong'un özel hayatı ve eşi Janet'la ilişkisi filmde yer buluyor.

SEVGİLİ KOMŞUM FİLMİNİN KONUSU

Bu hafta vizyona girecek bir diğer film ise ‘Sevgili Komşum’ filmin oyuncu kadrosunda Selin Şekerci, Emre Altuğ, Erkan Can, Selim Bayraktar ve Ayşen Gruda var. Filmde geçmişte eşinden gördüğü şiddetin ardından bir süre sığınma evinde yaşayan genç bir kadın, sevgilisi Cengiz ile birlikte yepyeni bir hayata adım atmıştır. Artık insanlara yeniden güvenmeye başlamış, mutlu olmayı hatırlamıştır. Sevgilisiyle birlikte bir eve taşındığında, her şeyin çok daha güzel olmasını beklemektedir. Taşındıkları Şale Apartmanı, kapıcısı, kedisever teyzesi ve meraklı, birbirinden değişik karakterde sakinleriyle genç kadının aradığı mutluluk ve huzuru sağlamış gibidir. Ancak bu güven duygusunun ne kadar sahici olduğunu zaman gösterecektir. Yönetmen koltuğunda ise A. Taner Elhan oturuyor.

geçmişte eşinden gördüğü şiddetin ardından bir süre sığınma evinde yaşayan genç bir kadın, sevgilisi Cengiz ile birlikte yepyeni bir hayata adım atmıştır. Artık insanlara yeniden güvenmeye başlamış, mutlu olmayı hatırlamıştır.

KARLAR PRENSİ ELLIOT FİLMİNİN KONUSU

‘Karlar Prensi Elliot’ filminin yönetmen koltuğunda Jennifer Westcott oturuyor. Animasyon türündeki filmin konusu ise şöyle: Santa’nın ünlü ren geyiklerinden Blitzen, emekliliğini açıklayınca Santa’nın kızak ekibinde oluşan boşluğu doldurmak için amansız bir rekabet başlar. Minyatür at Elliot da, diğer ren geyiklerinin arasında hiç favori olmamasına rağmen o ekibe girebilmenin hayalini gerçeğe dönüştürebilmek için tüm gücüyle çalışmaya karar verir.

Blitzen, emekliliğini açıklayınca Santa'nın kızak ekibinde oluşan boşluğu doldurmak için amansız bir rekabet başlar.

Bu hafta vizyonda yerini alan filmler Aytaç Akyurt'un sunumuyla birbirinden güzel fragmanlarıyla Sinefilm Rehberi‘nde.

Loading...