Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gonca Vuslateri’nden duygulandıran Atilla Özdemiroğlu mesajı
Gonca Vuslateri’nden duygulandıran Atilla Özdemiroğlu mesajı
Başarılı oyuncu Gonca Vuslateri, bundan 3 yıl önce hayatını kaybeden Atilla Özdemiroğlu için duygusal bir mesaj yazdı.
Kültür Sanat 20 Nisan 2019 - 12:44

Türk müziğinin en önemli bestecilerinden Atilla Özdemiroğlu, bundan 3 yıl önce 73 yaşında hayata gözlerini yummuştu. Başarılı oyuncu Gonca Vuslateri, çok sevdiği Özdemiroğlu’nun vefat yıldönümünde duygusal bir mesaj kaleme aldı ve Instagram’dan paylaştı.

Vuslateri’nin mesajı şöyleydi:

“Santa Monica'da kumların üzerinde ders çalışıyorum… Bir çocuk martı kovalıyor.. Gün batimi.. Dusty Springfield açtım.. Some of Your Lovin'… Bir yandan Hepgül Özdemiroğlu ile konuşuyorum bir yandan da Ati ile yazışıyoruz… “Uzanıyorum tatlım yorgunum biraz” dedi.. Kahretsin dedim orada değilim.. Bir not yazdım, çiçekçiyi aradım.. Ati sana bir şey yazdım gelince görürsün dedim.. 10 dakika sonra kapısı çaldı.. 100 kırmızı gül.. Hepgül ve Ati tabii aramızda, ne kikirdeme ne romantizm.. Yerinde rahat mısın? Şurada kal dedi orda kaldığım evden kovuldum, ödül vermeye çalıştım kelimelerim dolandı, mıknatıslı kolyeyi kulağıma sokup bak Ati doktor oldum derken zarımı deldim, 1 yıl sol kulağım duymadı, hastaneden kaçırayım dedim Ati kapıdan fırladı, ben yakalandım. Ati niye böyle oluyor diyorum, aynı cevap: Gonca hayatım senin gibilerle geçti… Sizin gibi ruhlar dışında kimseyi sevmedim, zaman zaman ben de soruyorum günahım ne diye? Zamana bırakmak lazım. Gülüyoruz tabii. Bu fotoğraf doğum günümden. Firuze'yi çalmıştı, hepimiz ağladık. Olağanüstü bir müzisyendi. Olağanüstü bir insandı. Eşsizdi, dahiydi, aileydi, sıcacıktı ve çok saçmaydı. Şaşırtırdı… Harika evlatları vardı. Bana Hepgül'ü hediye etti. 3 yıl oldu mu sahiden… O kadar geçti mi yani. Yarın görüşmek üzere.”