Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hakan: Muhafız’dan olaylı gala
Hakan: Muhafız’dan olaylı gala
Netflix'in ilk Türk dizisi Hakan: Muhafız'ın galasında basın mensuplarına sert davranan güvenlik görevlileri tepki çekti.
Kültür Sanat 12 Nisan 2019 - 10:24

Başrollerinde Çağatay Ulusoy, Hazar Ergüçlü, Ayça Ayşin Turan, Okan Yalabık gibi isimlerin yer aldığı Hakan: Muhafız’ın ikinci sezonunun galası, 38. İstanbul Film Festivali kapsamında Zorlu AVM’deki Cinemaximum’da gerçekleşti.

Dizinin ikinci sezonunun galasına ise güvenlik görevlilerinin basın mensuplarına yönelik sert ve kaba davranışları damga vurdu. Muhabirlerin rahat bir şekilde işini yapmasını engelleyen güvenlik görevlileri, darpa varacak davranışlar sergiledi.

TOPLUCA TERK ETTİLER

Medya mensupları ise bu tavır karşısında ortak bir karar aldı ve galayı topluca terk etti. Netflix gibi global çapta hizmet veren bir şirketin ilk Türk dizisinin galasında organizasyonun zaafiyet göstermesi ve böyle bir durumun yaşanması oldukça garipsendi.

Son güncelleme: 10:31 - 12.04.2019