Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hollywood, 12 Haziran’da perdeyi açıyor
Hollywood, 12 Haziran’da perdeyi açıyor
ABD'de 110 binin üzerinde kişinin Covid-19 nedeniyle hayatını kaybetmesine rağmen, eğlence sektörü normale dönmenin yollarını arıyor. Bu nedenle birçok Amerikan filminin kısıtlamalardan kaçabilmek için çekimlerin yerlerini farklı ülkelere kaydırmaya planlarken, sektörün 12 Haziran'da tekrar çalışmaya başlayacağı duyuruldu.
Kültür Sanat 6 Haziran 2020 - 16:37

Amerikan Sineması, yüzünü farklı kıtalardaki stüdyolara çeviriyor. Dünyayı etkisi altına alan corona virüsü salgınıyla çekimlerine ara verilen birçok Hollywood filmi,  ABD’de 110 binin üzerinde kişinin hayatını kaybetmesine rağmen, eğlence sektörü normale dönmenin yollarını arıyor.

California Halk Sağlığı Dairesi, eyaletteki TV, film ve müzik prodüksiyonlarının 12 Haziran´dan itibaren coronavirüse karşı alacakları tedbirleri içeren 22 sayfalık önerge yayınladı. Sektörün 12 Haziran’da tekrar çalışmaya başlaması için yayınlanan 22 sayfalık yönerge kapsamında; coronavirüs testlerinin yapılması, kişilerin ateş ölçümlerinin yapılması gibi tedbirler bulunuyor. DHA

Son güncelleme: 16:38 - 06.06.2020