Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
‘Homeland’ dizisinden ‘Mehmed Bir Cihan Fatihi’ dizisine…
‘Homeland’ dizisinden ‘Mehmed Bir Cihan Fatihi’ dizisine…
Kenan İmirzalıoğlu’nun başrolünde oynadığı 'Mehmed Bir Cihan Fatihi' dizisine ünlü Amerikan dizisi 'Homeland'de oynayan o isim katıldı.
Kültür Sanat 27 Mart 2018 - 10:40

Ercan Mehmet Erdem'in yazdığı, Cevdet Mercan'ın ise yönetmen koltuğuna oturduğu ‘Mehmed Bir Cihan Fatihi’ dizisi, Çetin Tekindor, Ertan Saban, Gürkan Uygun, Atsız Karaduman, Büşra Develi ve Hazal Filiz Küçükköse gibi oyunculardan oluşan güçlü kadrosuyla dikkat çekiyor. Dizinin üçüncü bölümünde sürpriz bir oyuncu kadroya dahil oldu.

homeland-ic

03 Medya imzalı ‘Mehmed Bir Cihan Fatihi’ dizisine daha önce ‘Homeland’ ve Fransa'nın yabancı dilde Oscar Adayı olan ‘Mustang’ filminde rol alan Adanalı oyuncu Erol Afşin de katıldı. ‘Homeland’de Utku adında bir cihatçı rolüne hayat veren Erol Afşin, ‘Mehmed Bir Cihan Fatihi’nde ise Çetin Tekindor'un oynadığı Çandarlı Halil Paşa'nın oğlu Süleyman karakteriyle kamera karşısına geçti.