Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İngiltere’den Türkiye’ye ilham dolu yolculuk
İngiltere’den Türkiye’ye ilham dolu yolculuk
İngiltere’de profesyonel müzik hayatına başlayan genç müzisyen Onur Er, Türkiye’deki ilk projesi "Boş Hayaller'i müzikseverlerle buluşturuyor.
Kültür Sanat 14 Nisan 2019 - 09:01

Müzik eğitimine ilkokulda babasının hediye ettiği gitar ile başlayan müzisyen, dil ve üniversite eğitimi için gittiği İngiltere'de prestijli performans salonlarında solistlik yaparak müzikal yolculuğuna devam etti. Halen İngiltere'de hayatına devam eden Onur Er, yazdığı söz ve bestelerin ilhamını yurt dışında yaşamanın verdiği özlem ve aşktan aldığını dile getiriyor.

Söz ve bestesi Onur Er'e, düzenlemesi Gürsel Çelik'e ait olan “Boş Hayaller”in mix ve mastering’inde Özgür Yurtoğlu'nun imzası yer alıyor.

Er, şarkısının video klibi için Serdar Börcan ile çalıştı. Auto Platoları'nda 30 kişilik ekip ile çekilen klipte, Onur Er'e ünlü moda editörü ve oyuncu Dilara Kırmıt eşlik etti. Prodüktörlüğünü Gürsel Çelik'in üstlendiği, Onur Er'in ilk teklisi “Boş Hayaller” Sony Music etiketiyle Nisan 2019 tüm dijital platformlarda yayında.

Son güncelleme: 16:05 - 14.04.2019