Jennifer Lawrence: “DiCaprio ve Chalamet ile çalışmak cehennem gibiydi”

Oscar ödüllü oyuncu Jennifer Lawrence, Netflix yapımı Don't Look Up ile yeniden kameralar karşısına geçti. Oyuncu, geçtiğimiz günlerde galası da düzenlenen filmin çekimleriyle ilgili samimi açıklamalar yaptı.

Jennifer Lawrence: “DiCaprio ve Chalamet ile çalışmak cehennem gibiydi”

31 yaşındaki Oscar ödüllü oyuncu, rol aldığı Adam McKay kara komedisinin çekimleri sırasında rol arkadaşları Leonardo DiCaprio ve Timothée Chalamet ile yaşadığı ve “cehennem gibiydi” diye tanımladığı günü anlattı.

Açlık Oyunları’nda yıldızı parlayan oyuncu, “Hayatımdaki en sinir bozucu gündü” dedi. Söz konusu gün, 47 yaşındaki DiCaprio ve 25 yaşındaki Chalamet’ın da bulunduğu ve çekimin arabada yapıldığı gündü. Lawrence, “O gün beni deli ettiler” diyor:

“Ne olduğunu bilmiyorum. Timothée karantinadan sonra evden çıktığı için çok heyecanlıydı. Sanırım bu onun ilk sahnesiydi. Ve Leo arabada çalan şarkıyı seçmişti. O gün sefalet içinde olduğumu hatırlıyorum. Cehennem gibiydi.”

Ancak, iki erkek başrol oyuncusuyla yaşadığı bu zorlayıcı âna rağmen Lawrence, DiCaprio, Chalamet ve diğer oyuncu arkadaşları Meryl Streep, Jonah Hill, Tyler Perry ve Chris Evans ile birlikte çalışmanın kendisini çok mutlu ettiğini söyledi.

Don’t Look Up, 10 Aralık’ta belirli sinemalarda ve 24 Aralık’ta Netflix’te gösterime giriyor.

Ünlü oyuncu Jennifer Lawrence hamile olduğunu açıkladı İlginizi Çekebilir Ünlü oyuncu Jennifer Lawrence hamile olduğunu açıkladı Leonardo DiCaprio tarikat liderini canlandıracak İlginizi Çekebilir Leonardo DiCaprio tarikat liderini canlandıracak Yeni Willy Wonka'yı oynayan Timothee Chalamet ilk kareyi paylaştı İlginizi Çekebilir Yeni Willy Wonka'yı oynayan Timothee Chalamet ilk kareyi paylaştı

 

Loading...