Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Matrix 4 ve John Wick 4 aynı gün vizyona giriyor
Matrix 4 ve John Wick 4 aynı gün vizyona giriyor
Keanu Reeves'in başrollerini üstlendiği Matrix 4 ve John Wick 4, aynı gün vizyona girecek. Warner Bros.'un açıklamasını gören hayran kitlesi ise o günü "Keanu Reeves Günü" ilan etti.
Kültür Sanat 12 Aralık 2019 - 17:23

Başarılı oyuncu Keanu Reeves’in merakla beklenen serilerinin devam filmleri olan Matrix 4 ve John Wick 4’ün vizyon tarihleri belli oldu. Warner Bros. iki filmin de 21 Mayıs 2021 tarihinde gösterime gireceğini duyurdu.

Wachowski kardeşlerin yönettiği ve senaristliğini üstlendiği Matrix 4’te, Keanu Reeves ve Trinity karakterine hayat veren Carrie-Anne Moss’un yanı sıra, How I Met Your Mother dizisinin yıldızı Neil Patrick Harris ve Mindhunter dizisinde Holden Ford karakterini canlandıran Jonathan Groff da rol alacak.

Matrix 4’ün konusunun Neo’nun gençliğine odaklanacağı tahmin ediliyor.

Video oyunları ile ilgili inceleme ve haber yapan internet sitesi IGN’in Twitter hesabından paylaştığı fotoğraf ise hayranları gülümsetti. Neo ve John Wick karakterlerini yanyana koyarak, takipçilerine, “Box office’te Matrix 4 mü, John Wick 4 mü kazanacak?” sorusunu sordu. Cevap ise tabii ki “Keanu Reeves”

Son güncelleme: 17:29 - 12.12.2019