Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
R.O & Konoba Türkiye turnesinde
R.O & Konoba Türkiye turnesinde
Türkiye’de büyük bir hayran kitlesi bulunan Belçika çıkışlı Oscar and The Wolf'ın devamı olarak görülen R.O & Konoba Türkiye turuna çıkıyor.
Kültür Sanat 27 Şubat 2020 - 14:07

R.O & Konoba, Analog Prodüksiyon ve GRGDN iş birliği ile düzenlenecek konserler Ankara, İstanbul, İzmir, Eskişehir ve Antalya'da dinleyicilerle buluşacak.


Electro-po
p ve downtempo türleri ile enstrümental vokal öğelerini sound'unda bir araya getiren Belçikalı ikili R.O & Konoba, ilk olarak 18 Mart Çarşamba Ankara 6:45 KK'nde hemen ardından 19 Mart Perşembe İstanbul'da Babylon sahnesinde müzikseverle buluşacak. 20 Mart Cuma günü İzmir Hangout Performance Hall'da, 21 Mart Cumartesi Eskişehir SPR Pub sahnesinde ve son olarak 22 Mart Pazar günü Antalya Tudors Arena'daki performansıyla turunu tamamlayacak.

Raphael Esterhazy ve Oliver Rugi'nin, Konoba ve R.O projelerinin 2017'de bir araya gelmesiyle ortaya çıkan ‘R.O x Konoba’; son dönemin heyecan verici elektronik müzik projeleri arasında anılıyor.