Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Rüzgar Erkoçlar ‘Soygun’da
Rüzgar Erkoçlar ‘Soygun’da
Başrolünde Rüzgar Erkoçlar'ın olduğu 'Öğrenci Kafası: Soygun' üniversiteli bir grup arkadaşın eğlenceli macerasını beyazperdeye taşıyor.
Kültür Sanat 12 Nisan 2018 - 13:29

Tek amaçları film çekmek olan gençlerin, kendilerini tehlikeli bir soygun planının içinde bulduğu ‘Öğrenci Kafası: Soygun’ 27 Nisan'da vizyona girecek.

Yönetmen ve senaristliğini Ayhan Sonyürek’in üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Rüzgar Erkoçlar, Beril Kayar, Tolgar Özaltındere, İlayda Fidanlık, Emel Çetin, Kaan Deringöl, Oben Onur, Merve Akaydın, Mustafa Gültekin, Necmi Aykar, Asuman Çakır, Tulga Serim, Ufuk Kaplan, Faruk Karaçay ve Kahraman Sivri bulunuyor.

EĞLENCELİ BİR MACERA

Eskişehir'de bir grup üniversiteli, okul bitirme ödevi için film çekmek zorundadır. Yazdıkları senaryonun kusursuzbir soygun planı olduğunu fark eden gençler hayallerinin peşine düşüp eğlenceli bir maceraya atılırlar. Seyirciyi dertten tasadan uzak, neşenin, aşkın, dostluğun hakim olduğu okul koridorlarına götüren ‘Öğrenci Kafası: Soygun’ bir grup arkadaşın eğlenceli macerasını anlatıyor.

afis