Selami Şahin, oğullarından habersiz iş yapmıyor

Türk müziğinin duayen ismi Selami Şahin, kendisine gelen tekliflerle ilgili oğulları Emirhan ve Lider Şahin'e danıştığını belirterek, "Onlardan habersiz bir karar almak ve kendim bir yola gitmek istemiyorum. Bir elin sesi yok iki elin sesi var" dedi.

Selami Şahin, oğullarından habersiz iş yapmıyor

Müzik blog’u Pop Bizde’ye konuşan Selami Şahin, önümüzdeki günlerde bir müzikalde oynayabileceğini söyledi. Kendisine bu yönde teklif geldiğini ifade eden duayen sanatçı, “Bu işler ile menajerlerim; oğlum Emirhan ve Caner Uncuoğlu ilgileniyor. Diğer oğlum Lider Şahin’de müzik işlerimi yapıyor. Onlardan habersiz bir karar almak ve kendim bir yola gitmek istemiyorum. Bir elin sesi yok iki elin sesi var. Bir tiyatro müzikali teklifi geldi ama çocuklar bakıp, düşünürüz dediler. Onlar tamam derlerse ben hazırım girmeye” dedi.

‘SEZEN AKSU’YLA GURUR DUYUYORUM’

Türk müziğinin Minik Serçe’si Sezen Aksu’nun kariyerinde önemli bir yere sahip olan Şahin, “Unkapanı’nda Şahinler Plak’ın kayınçosu ‘Selami’ciğim, ara verdiğin zaman seni biriyle tanıştıracağım. İzmir’den biri. Sesini dinler misin Sezen Hanım’ın?’ dedi. ’15 dakika sonra bitiyor, yemek arası vereceğiz dinlerim tabii’ dedim. Yemek arası verince ‘Buyrun girin, ne tür okuyorsunuz’ dedim. ‘Batı müziği ve Türk müziği okuyorum’ dedi. Bir Türk müziği okudu ve arkasından batı müziği okudu. Ben duyduğum anda ‘Allah Allah!’ dedim ve Şahinler Plak’ın kayınçosuna ‘Bu kıza hemen kontrat yapın ve albüm yapın. İnanılmaz bir şey, hasta oldum’ dedim. Tahlilim nitekim doğru çıktı. Benim ‘Sen Sevdalı Ben Belalı’ isimli bir şarkımı okudu ve bu benim için büyük bir şereftir çünkü o benim için önemli ve en eskimeyen dostum. O ses Allah vergisidir. Bestecilik hayatına da girdi. Helal olsun. Gurur duyuyorum onunla” dedi.

selamisahin

Selami Şahin ve ailesi…

Sinemalarda Ayla rekoru İlginizi Çekebilir Sinemalarda Ayla rekoru