Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Selda Bağcan’ın güldüren anısı
Selda Bağcan’ın güldüren anısı
Harbiye'de sahne alan Selda Bağcan, Polonya'da verdiği konserde başından geçen bir anıyı anlatarak, kendisini dinlemeye gelenleri güldürdü.
Kültür Sanat 6 Temmuz 2018 - 11:19

BKM organizasyonuyla gerçekleşen Denizbank Açıkhava Konserleri sadece Türkiye'nin en önemli seslerinden biri olan Selda Bağcan'ı ağırladı. Uzun süre sonra Açıkhava'da konser veren efsane sanatçı için Harbiye'yi binlerce kişi doldurdu.

Geceye ‘Neredesin Sen’ şarkısıyla başlayan Bağcan, “Çok çok heyecanlıyım. Bu konserimde sizlere kendi özgün bestelerimden oluşan protest şarkılar ve halkımızın türkülerini söylemek istiyorum” dedi.

‘THANK YOU AMIGOS!’

Gecede bir anısını anlatan Bağcan, kendisini dinlemeye gelenleri güldürdü: “Polonya Krakov'da bir konserdeydim açık alanda. 40 bin kişilik bir seyirci var, aralarında neredeyse hiç Türk yok. Onlar 2-3 şarkıdan sonra ‘Selda Selda' diye slogan atmaya başladılar. Onlara da bir cevap vermem gerekiyordu. Ben de kısıtlı İngilizce’mle ‘Thank you amigos’ dedim.”

Konseri izlemeye gelenler arasında Halil Ergün ve Soner Arıca da vardı.