Sinemalarda Ayla rekoru

Sinemaseverler geçtiğimiz hafta sonu salonlara akın etti. Toplam bir milyon 276 bin 383 seyirci film izlerken, Oscar temsilcimiz Ayla, geçtiğimiz hafta sonu 466 bin 269 kişi tarafından izlendi.

Sinemalarda Ayla rekoru

Interpress'in Box Office Türkiye verilerinden elde ettiği bilgilere göre Türkiye'nin Oscar adayı olan Ayla, geçtiğimiz hafta sonu sinemaseverlerin en çok tercih ettiği yapım oldu. Film, on günde toplam bir milyon 89 bin 205 seyirci tarafından izlendi.

Hafta sonu en fazla izlenen ikinci film yine vizyona geçen hafta sonu giren İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç’un başrollerini paylaştığı duygusal komedi Yol Arkadaşım olurken film bu hafta sonunda 288 bin 962 seyirci tarafından izlenerek toplamda 600 bin 833 kişiye ulaşmış oldu.

‘THOR: RAGNAROK’ YABANCI YAPIMLARDA ÖNDE

Üçüncü sırada yine vizyondaki ikinci hafta sonunu geçiren Thor:Ragnarok yer alırken efsane kahramanın hikayesini anlatan filmi bu hafta sonu 145 bin 444 biletli seyirci izledi.

Hafta sonunun merak edilen yeni filmlerinden OHA Diyorum açılışını 111 bin 960 seyirciyle gerçekleştirerek dördüncü sırada yer alırken, Şafak Sezer’in başrolünde yer aldığı, hafta sonunun bir diğer yeni filmi Ketenpere ise 110 bin 399 seyirciyle listeye beşinci sıradan giriş yaptı.

Halk 'Ayla'yı sahiplendi İlginizi Çekebilir Halk 'Ayla'yı sahiplendi