Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yavuz Bingöl’ün manken kızı TRT’de yapımcı çıktı
Yavuz Bingöl’ün manken kızı TRT’de yapımcı çıktı
AKP yandaşlığı ile tanınan Yavuz Bingöl'ün kızı Sinem Türkü Bingöl'ün TRT'deki 'Evlilik Okulu' programının yapımcısı olduğu ortaya çıktı. 
Kültür Sanat 1 Mart 2018 - 16:59

Medyaradar'ın haberine göre Yavuz Bingöl'ün 1986 tarihinde yaptığı evlilikten dünyaya gelen kızı Sinem Türkü Bingöl, TRT ekranlarında 5 Şubat'ta yayın hayatına başlayan ‘Evlilik Okulu' programının yapımcılığını yapıyor.

Geçtiğimiz yıl 2 ortağıyla birlikte ‘Bey Film Yapım' isimli bir şirket kuran Sinem Türkü Bingöl’ün kısa sürede TRT ile anlaştığı öğrenildi. TRT 1 ekranlarında yayınlanan Evlilik Okulu programı ise reytinglerde oldukça başarısız bir grafik çiziyor. Amerika’da Okul Öncesi Çocuk Psikolojisi okuyan Sinem Türkü Bingöl, bir dönem mankenlik yaptı.

YILDA 700 MİLYON TL MAAŞ HARCAMASI

Sayıştay, TRT'nin yıllık 146 milyon lira zarar ettiğini açıklamıştı. SÖZCÜ yazarı Murat Muratoğlu ise geçtiğimiz ay TRT’de 7 bine yakın çalışan olduğunu ve bunlara yılda 700 milyon lira maaş ödendiğini dile getirmişti.

sinemturku2
sinemturku