Sözcü Plus Giriş

Zuhal Olcay geleneği bozmadı! Sahnede doğum günü sürprizi

Son iki yıldır doğum günlerini İzmir'de kutlayan Zuhal Olcay geleneği bozmadı. Karşıyaka ilçesindeki Suat Taşer Açıkhava Tiyatrosu'nda konser veren Olcay, yeni yaşını sahnede, sevenleriyle birlikte kutladı.

Güncellenme: 12:54, 11/08/2018
Zuhal Olcay geleneği bozmadı! Sahnede doğum günü sürprizi

Ünlü sanatçı Zuhal Olcay, doğum günü olan 10 Ağustos’ta Bostanlı Suat Taşer Açıkhava Tiyatrosu’nda sevenleriyle buluştu. En güzel şarkılarını Karşıyakalılar için seslendiren Olcay, sürpriz doğum günü kutlaması ile mutlu oldu. Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar konser sırasında sahneye çıkarak sanatçının 61’inci yaş gününü kutladı ve pasta kesildi. Zuhal Olcay ve Başkan Hüseyin Mutlu Akpınar, sahnede selfie de yaptı.

ATATÜRK’ÜN ÇAĞDAŞ KADINI

Başkan Akpınar, “İzmir âşığı, özgürlüğün ve demokrasinin adı, en önemlisi de Mustafa Kemal Atatürk’ün çağdaş kadını Zuhal Olcay’ı Karşıyaka’mızda ağırlamak bizim için ayrıcalık. Doğum günün kutlu olsun. Uzun yıllar daha birlikte olmayı umuyoruz” diye konuştu.

Zuhal Olcay da “Bu güzel sürpriz için Başkan Akpınar’a ve tüm Karşıyakalılara teşekkürler” dedi.

zuhal-olcay
DHA

İlginizi ÇekebilirZuhal Olcay kimdir? Kaç yaşında ve nereli? İşte ünlü oyuncu Zuhal Olcay hakkında az bilinenler...Zuhal Olcay kimdir? Kaç yaşında ve nereli? İşte ünlü oyuncu Zuhal Olcay hakkında az bilinenler...