Müslüm Gürses’in son albümünün ismi nedir?

Hadi her akşam olduğu gibi bu akşam da 20.30'da takipçileriyle buluşacak. Her gün Hadi'nin resmi internet sayfasından ipucu soruları yayınlanıyor. Bu akşamki ipucu sorusu ünlü sanatçı Müslüm Gürses ile ilgili. Müslüm Gürses'in son albümü ölümünün 40. gününde yayınlanmıştı. Peki Müslüm Gürses'in son albümünün ismi nedir? İşte 16 Nisan Hadi ipucu sorusunun cevabı...

Müslüm Gürses’in son albümünün ismi nedir?

Hadi ipucu sorusunun cevabı geldi! Arabesk Müzik Gecesi bu akşam 20.30’da!Bugünkü ipucu Arabesk müziğinin efsane isimlerinden Türk halk müziği sanatçısı Müslüm Gürses ile alakalı. 3 Mart 2013 tarihinde hayata gözlerini yuman ses sanatçısının son albümü hastaneye yatmadan önce tamamlanmıştı.Ancak sanatçının ailesinin isteği üzerine albüm, sanatçının ölümünün 40. gününün ardından müzikseverler ile buluştu. Bu albümün ismi nedir?

MÜSLÜM GÜRSES’İN SON ALBÜMÜNÜN İSMİ NEDİR?

CEVAP: SEVMEYE DEVAM

MÜSLÜM GÜRSES HAKKINDA

Müslüm Gürses (5 Temmuz 1953; Fıstıközü, Halfeti, Şanlıurfa – 3 Mart 2013, İstanbul), arabesk ve Türk halk müziği sanatçısı. Müzik dünyasında “Müslüm Baba” olarak tanınır.

Son yıllarda bazı pop ve Rock tarzındaki parçaları da repertuvarına katarak Bülent Ortaçgil’in “Sensiz Olmaz”, Nilüfer'in “Olmadı Yar”, Teoman'ın “Paramparça”, Tarkan'ın “İkimizin Yerine”, Şebnem Ferah’ın ‘”Sigara” ve Kenan Doğulu’nun ‘”Tutamıyorum zamanı” adlı çalışmalarını da seslendirdi.

1979 yılında ilk defa İsyankar filmiyle kamera karşısına geçen Gürses, toplam 38 sinema filminde rol almıştır.