Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
6 Nisan Beyaz Show konukları ve fragmanı… Beyaz Show saat kaçta başlayacak?
6 Nisan Beyaz Show konukları ve fragmanı… Beyaz Show saat kaçta başlayacak?
Beyaz Show her hafta olduğu gibi bu hafta da birbirinden renkli konukları ağırlayacak. Beyaz Show'un 6 Nisan konukları belli oldu. Ayrıca yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Peki Beyaz Show konukları kimler olacak? Saat kaçta başlayacak? İşte detaylar...
Magazin 6 Nisan 2018 - 18:02

Cuma gecelerinin vazgeçilmezi Beyaz Show 6 Nisan konukları belli oldu. Beyaz Show bu akşam birbirinden renkli konukları ağırlayacak. Peki saat kaçta başlayacak? Yeni bölüm fragmanı ile Beyaz Show'un konukları da belli oldu. Merak edilen konukları ve Beyaz Show’un bu akşam saat kaçta başlayacağını haberimizden öğrenebilirsiniz. İşte yeni bölüm fragmanı…

6 NİSAN BEYAZ SHOW KONUKLARI

Kanal D'nin sunuculuğunu Beyazıt Öztürk'ün yaptığı sevilen talk- show programı “Beyaz Show”a bu hafta; Demet Akalın, İlker Ayrık, Zach King ve Seyhan Şaşko konuk oluyor!

BEYAZ SHOW SAAT KAÇTA BAŞLAYACAK?

Sempatik sunucu Beyazıt Öztürk’ün sunduğu Beyaz Show 6 Nisan 2018 Cuma akşamı canlı yayınla saat 23.45'te Kanal D'de olacak.