Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
8. Gün 2. yeni bölüm fragmanı geldi! 8. Gün ilk bölüm özeti izle!
8. Gün 2. yeni bölüm fragmanı geldi! 8. Gün ilk bölüm özeti izle!
8. Gün dün akşam yayınlanan 1. bölümüyle ATV'deki macerasına başladı! 8. Gün'ün yayınlanan ilk bölümünün ardından 2. bölüm fragmanı geldi! 8. gün 2. yeni bölüm fragmanında Bahar, Ozan ve babası olduğunu söyleyen Hayati arasında bir arabada geçen diyalog aktarılıyor. İşte 8. Gün 2. yeni bölüm fragmanı ve 1. bölüm izleme linki...
Magazin 20 Mart 2018 - 09:16

ATV’nin yeni dizisi 8. Gün dün akşam ilk bölümüyle ekrana geldi. Hayat dolu ve eğlenceli kişiliği ile dikkat çeken Bahar, babası olduğunu söyleyen Hayati ile tanışır ve olaylar gelişir. 8. Gün 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte 8. Gün 2. bölüm fragmanı ve ilk bölüm izleme linki.

8-gun-2

8. GÜN YENİ BÖLÜM 2. FRAGMANI

8. GÜN İLK BÖLÜM İZLE

8-gun-2-1

8. GÜN İLK BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Bahar, eşi Ahmet'le çok mutlu bir hayat sürer.

Bahar, eşi Ahmet’le çok mutlu bir hayat sürerken annesi Şehnaz’ın ani ölüm haberiyle perişan olur. Başarılı bir yazılım mühendisi olan Şehnaz ölmeden önce, ülke güvenliği için bir devrim niteliği taşıyan milli jet yazılımını tamamlamış ve bu sayede çalıştığı şirketin göz bebeği olmuştur. Şehnaz, yazılım aktif hale getirilecekken büyük bir sorunla karşılaşır; sisteme sızılmıştır. Bu, Tek kurşun atmadan ülkeyi ele geçirebilecekleri anlamına geliyordur. Şehnaz, bu felakete engel olmaya çalışırken sisteme sızan adamlar tarafından durdurulur ve tuzağa düşürülür.

Şehnaz’ın ölüm haberi tüm ülkede büyük bir şok etkisi yaratır. Bahar ise annesinin öldüğüne başta inanmasa da bu durumu kabullenmek zorunda kalır. Şehnaz’ın ölümüne sebep olanlar şimdi Bahar’ın peşindedir; Bahar’a hayatının en kötü gecesini yaşatırlar. Bu karanlık adamların başında Ozan vardır. Tüm hayatı bir anda alt üst olan Bahar, artık yolun sonuna gelmiştir. Bu sefer de karşısına eli kanlı bir mafya eskisi olan Hayati çıkar. Bundan sonra Bahar için hiçbir şey ve hiç kimse eskisi gibi olmayacaktır.