Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Acun Ilıcalı’dan birleşme partisi sürprizi! Survivor sembol oyununu kimler kazandı?
Acun Ilıcalı’dan birleşme partisi sürprizi! Survivor sembol oyununu kimler kazandı?
Survivor 2018 bütün hızıyla devam ederken artık birleşme partisine sayılı günler kaldı. Acun Ilıcalı, birleşme partisi sürprizini açıkladı. Bu seneyi sürprizler senesi ilan eden Ilıcalı'nın açıklamaları yarışmacıları ve seyircileri heyecanlandırdı. İşte Survivor son bölüm özeti...
Magazin 24 Nisan 2018 - 23:38

Survivor’da heyecanlı anlar yaşandı. Bundan sonra yarışma sona erene kadar iki oylama yapılacak. Birinci oylama Cuma günü sona erecek. Eleme potasına girenler bu süre zarfında atılan SMS’lere göre elenecek. Acun Ilıcalı, birleşme partisinde bu sene neler yaşanacağını açıkladı, yarışmacılar çığlık attı. Survivor’da bu sene hem futbol maçı olacak hem de şarkı yarışması… İşte Acun Ilıcalı’nın ve yarışmacıların açıklamaları…

Sema:
Konsey atlatttık ve Sahra gitti. Durup durup sen çok güçlüsün derdi ona bir şey söylemedim ama güçlü değilim güçlü olmaya çalışıyorum. Dertleştiğim herkes gidiyor. Sahra’nın demek istediği Nagihan’ın sürekli Elif’i seçmesi bakımından. Elif zaten alınmaya çok müsait. Sahra’nın gidiş sebebini biliyor Elif. Zaten Sahra gitti üzülmesin bundan sonra oyun kazanmaya baksın. Nagihan onu seçmeye devam edecek.

 

Elif: Beklediğimiz bir sonuçtu. Şaşırmadık. Ben de en sevdiğim arkadaşım buraya gelsin isterdim ama olmuyor maalesef. Önemli olan buraya ne kattığın. Sahra’nın konuşma tarzını hak etmedim. Sahra ile Merve size çok yük düşüyor diyor sen giderayak beni ezemezsin. Sanki benim Adem’i potaya koymam nedeniyle gitmiş gibi davranılıyor. Ben sırf elenecek isme kendim karar vermek istemediğim için potaya koydum Adem’i. Eğer Mustafa Kemal’in olduğu potada eleniyorsan konuşman çok saçma.

Mustafa Kemal: Burada kalmayı hak ettiğimi düşünüyorum. Hakkı olan kalsın. Türk halkı burada kalmam için beni desteklediler sağolsunlar. Giderken üzmeye çalıştı, talihsiz bir söylemdi. İyi niyetli değildi.

Merve: Bu haftayı iğrenç bir şekilde geçirdik. O bana burada bir nefes bir can yoldaş oluyordu. Buradaki duygusal değişim tuhaf gelebilir insanlara… Onu bugün kaybettim, gitti. Suratı geliyor aklıma sinirlerim bozuluyor.

Ümit: Giderken arkadaşlarıma başarılar dilyorum diyebilirsi ama isimleri saydı. Birkaç ismi ön planda tutup diğerlerini sevmiyorum der gibi. Daha centilmence olabilirdi.

 

Turabi: Elif’i suçladı Adem’i potaya çıkardığı için Sahra’nın gitmesini garantilemişti. Altın var ödül olarak gözümüz altın görmüyor ucunda aileyi getirmek var. Bu oyunda parkur alanı savaş alanına dönecektir. Ünlüler takımından adam eksilttik diye kendini güçlü zannediyor Ünlüler.

Nagihan: Bir hafta birinci oluyorsun ertesi hafta eleniyorsun. Survivor’un en iyi kısmı da bu.

SEMBOL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Alp: Sembol oyunlarının finaline hoş geldiniz. Bugün erkekler yarışacak. Ödül annelerinize ve sevdiklerinize hediye edebileceğiniz pırlanta yüzük. Rakibine karşı 3 tur kazanan finale kalıp tur atlayacak.

Kura çekildi ve Yiğit oyun oynamadan üst tura çekmeye hak kazandı. Eşleşmeler şöyle:

Turabi-Murat: Turabi kazandı

Mustafa-Hakan: Mustafa kazandı

Adem-Hilmi: Adem kazandı

Ümit-Anıl: Ümit kazandı

ADA KONSEYİNDE NELER KONUŞULDU? BİRLEŞME PARTİSİNDE NELER OLACAK?

Acun: Hoşgeldiniz. Toplu oylama konseyindeyiz. Toplu oylama bugün başlayacak Cuma günü sona erecek. Bundan sonra birleşme partisine ve finale gideceğiz. Bundan sonra bir oylama daha yapılacak. Bundan sonraki elemeler bu oylara göre yapılacak. Bir ay geçerli olacak.

Birleşme partisine sayılı günler kaldı. Havaya girmenizi istiyorum. Birleşme partisinde neler olacak? Bir ilk yaşayacağız. Sema’nın geçenlerde bulunduğu bir istek vardı. Birleşme akşamı bizi o güzel kıyafetlerimizle sahillerimize yolluyorsunuz facia ile bitiyor demişti. Bu iki takım da ödüllendirilmeli diye düşünüyorum. Parti akşamı sahillerinize değil gitmeyeceksiniz otelde kalacaksınız. Amaç o halde sahile dönmeyin.

Birleşme haftasında eğlenceli bir oyun oynayacaksınız. İki takım olarak ailelere yarışıyor oynayacaksınız. Geleneksel futbol maçı olacak. Acun medya olarak karşınızda olacağız. Renkli bir hafta olacak. Birleşme akşamı ne olacak? Sürprizimiz var. Birleşme haftasında geleneksel şarkı yarışması olacak. Bu işin özel olarak peşindeyim önceden prova yaptırtacağız. Sahne alacaksınız. Herkese başarılar diliyorum.

YARIŞMACILAR BÖYLE DESTEK İSTEDİ

Merve: 2014 Survivor’ından beri üçüncü sezonumuzdu. Arkadaş olduk. Çok fazla ağlamayınca hıçkırıklarla ağlıyorum. Her şeyi paylaştığım normal hayatta da görüştüğüm biri olduğu için, birbirimizin dertlerine derman oluyorduk. Bu duygu seli çok normal.

Mustafa Kemal: Adım yazılınca elimden geleni yaptığım elimden gelmeyenin SMS olduğunu söylemiştim. Sağolsunlar beni desteklediler. Gidebildiğim yere kadar gitmek istiyorum. Beni sevenlerden destek bekliyorum.

Yiğit: Bu takımın parçası olduğum için gurur duyuyorum. Ailemin bana ilk öğrettiği iyi insan olmaktı. İyi bir insan olmak için mücadele ediyorum. Kimseyi kırmadan efendi bir şekilde mücadele ediyorum. Herkesin bir hedefi var benim de var. Beni sevenlere bu basamakları çıkarken karakterimden ödün vermeyeceğim. Benim savaşçı bir ruhum var. Asla pes etmem. Beni sevenlerden önce dua sonra imkanı olanların oyları çok önemli. Kalbim onlarla onların kalbi de benimle olsun.

Hakan: Çok güzel bir macera. Geçen sene bu zamanlar stüdyoda oturup fikirlerimi söylüyordum. Üçüncü kez gelmenin delilik olduğunu söyleyenler oldu. Büyük bir sınav. Bu kez daha büyük hedeflerim var. Bu sene şampiyon olmak istiyorum. Elimden geleni yapacağım. Çok zor bir sakatlık geçirdim. Çok iyi bir takımdayım. Dokunulmazlıkları alıp umarım daha ileri gidebiliriz. Umarım iyi izlenimler bırakıyoruzdur.

Birsen: Ben buraya gelmeden bütün aileme sordum. 9 yaşımda bir kızım var sadece annem gönülden evet diyemedim. Geçen annemden haber aldım. Haber kızım başladığın işi bitir de gel demiş. Çok zorlandım ve alışmaya başladım. Ve zevk  almaya başladım. Sevenlerimden destek bekliyorum.

Elif: Geçen sene ayrılırken bir ailemden ayrılıp diğer aileme kavuşuyorum demiştim. Hayallerime birkaç adım kalmıştı buradan elendiğimde inşallah bu sene daha çok yaklaşırım. Çok hazırlanamadım. Telefon aldım ve hemen geldim. Ailem ile bile vedalaşamadım. İnşallah daha uzun kalırım bunun için beni destekleyenlere ihtiyacım var.

Sema: İki yıldır mücadele ediyorum. Gurur duyuyorum. Ben oğlum için buradayım. Onun için attığım her adım için gurur duyuyorum o her şeyin eni olduğumu sanıyor. Bu sene de gelirken çok farklı bir şekilde geldim. Geçen yıl finale kaldığım için çok gurur duydum. Kadın olup mücadele etmek çok zor. Ben bu yıl bir mucize olsun istiyorum. Beni destekleyen herkesi yanımda istiyorum.

Yağmur: Burası çok farklı bir platform. Öyle güzel bir takımdayımki… Daha önce birkaç pota geçirdim. Dışardan bakıp hayal ettiğim yerdeyim. Bazen performans düşebiliyor. Çok iyi bir takımdayım. Burada olmayı çok istiyorum. Burada kalmak istiyorum. Beni sevenlerin desteğini bekliyorum.

Murat: Sene 2013. Elinde avucunda hayallerini biriktirmiş bir genç olarak buraya gelmiştim. Hilmi Cem ile finale gitmeyi hayal etmiştik. Dışarı çıkınca Survivor’un etkisini fark ettim. Çok güzel bir sevgi ile karşılaşmıştım. 2018 oldu yine geldik. İnanılmaz bir sezon. Hiç anlaşamam dediğim insanlarla uzun uzun sohbet ettim. Duygusal bir insansanız hayatın size neler kattığını hissedebilirsiniz. Aslında fark ettim ki kocaman bir şans elimde. Bütün yarışmacı arkadaşların yer aldığı bu platformda olmak gurur verici. Haddimden fazlasını istemiyorum. Nerede olmamı uygun görüyorlarsa oraya götürsünler.

Ümit: Ben çok güzel kelimeler kullanan biri değilim. Konuşurken heyecanlanıyorum. Buraya gelirken bir hedef ile geldim. Futbolda en kötü şey oğlumun beni izleyememesi oldu. Küçüktü canlı hiç izleyemedi. Şimdi izleyebiliyor. Buraya gelirken yaşın geçti koşamazsın dediler. Buraya geldim ve gösterdim. Oğlumu gururlandırmak istiyorum. Herkesi çok seviyorum ve başarılar diliyorum.

Adem: Buraya gelmek büyük bir aileye sahip olmak şerefine nail oldum. Şerefli bir ikincilik yaşadım. Benim kadar şampiyon olamadığım için üzülen insanları gördüm. Beni çok mutlu etti. 20 yıllık spor hayatımda hiç bu kadar değerli hissetmemiştim. Hayalimi gerçekleştirmek için yola çıktık. Bu yolda onların desteğinden hiç endişem yok. Yolumun uzun olduğunu düşünüyorum. Elimden geldikçe mücadelemi devam ettireceğim.

Hilmi Cem: All Star takımındaydım. Gönüllüler takımına geldim. Olduğum yere geldim daha önce şampiyon oldum ve üçüncü oldum. Beni desteklerlerse şampiyon olmak istiyorum.

Damla: Heyecanlı günler.. Belki kaderimizi belirleyecek. Belki hedeflerimize bizi yaklaştıracak. İlkinde bu kadar ilerleyebileceğimi düşünmemiştim. İkinciye çağrılınca herkes emin misin çok zor diye sordu. Zorlanacağım ne varsa üstüne gittim. İmkansız diye bir şey yok. Yapabileceğimin daha iyisini yapmaya geldim. Şampiyonluk için geldim. Herkesin desteğini bekliyorum buna gerçekten ihtiyacım var.

Merve: Bu benim üçüncü Survivor’ım ilkinde hep bir hedefim vardı. Bir kadının da erkek gibi güçlü olabildiğini göstermek istedim. Üçüncü oldum, ikinci oldum şimdi ise birinci olmak istiyorum. Bu sezonda üst üste sakatlık yaşadım. Bu yolda ilerlerken bizi çok seven beş gün altı gün bizi izleyen aileler var. Burada oturuyorum ve destek bekliyorum. Finale gitmek ve şampiyon olmak istiyorum.

Turabi: Kendimden bahsetmeyi sevmiyorum. Herkes her şeyi görüyor. Seviyorsanız SMS atın.

Anıl: Survivor’da ilk senesi olanlardan biriyim. Gerçekten başlayıp da kalabilen tek Gönüllü erkek olmanın gururunu yaşıyorum. Burası çok özel bir yer. Hırsımdan adanın bir kenarında ağladım kimseye belli etmedim. Elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım. İletişim ödüllerinde annemin attığı iki satır mesaj attı. Üzerimdeki yükü atmakta büyük önemi oldu. Buraya gelirken gittiğim yere kadar değil Kıbrıs’a güdümlendim umarım bu şekilde yoluma devam ederim. Kendime inanıyorum.

Nagihan: Çok heyecanlıyım. Hayatta hiç kolay bir şey elde etmedim. Hayatımda hep bir şeyler başarmak zorundaydım. Spora başladığımda ailem izin vermemişti dayak yedim. İnatçı olmak zorundaydım. Atlet olmak istedim ailem izin vermedi. Küçücük bir şehirden büyük yerlere transfer oldum. Hayatımdaki bütün başarılarımı unutup aklımın alamayacağı şeyler yaşadım. Boğulacaksan büyük denizde boğul. Şampiyon olmak istiyorum. Bir kızım var onun geleceği için mücadele etmek zorundayım. Hem annesiyim hem babasıyım. Büyük sıkıntılar yaşadım pes etmedim sonuna kadar savaşmak için geldim. Önce kızım için sonra kendim için. Sevenlerimden destek bekliyorum.

 

Son güncelleme: 06:58 - 25.04.2018