Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Aleyna Tilki’den şiddet içerikli paylaşım
Aleyna Tilki’den şiddet içerikli paylaşım
Geride bıraktığımız gün 18 yaşına giren ve yeni yaşını Bostancı'da verdiği bir konserle kutlayan Aleyna Tilki sosyal medyadan yaptığı paylaşımla tepki çekti.
Magazin 4 Nisan 2018 - 13:30

Reşit olmadan içkili mekanlarda sahne aldığı için eleştirilen ve sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla da çoğu zaman eleştirilerin odağı haline gelen şarkıcı Aleyna Tilki, 18 yaşına girer girmez çok tartışılacak bir paylaşıma imza attı.

aleyna-tilki-5

Çocuk takipçilerine kötü örnek olacağına aldırmadan şiddet içerikli bir paylaşımda bulunan Tilki, “Canıma sıkanın, canına sıkarım” yazdı. Sıkmak kelimesi özellikle argoda, ‘ateşli silah kullanmak’ şeklinde yorumlandığı ve kullanıldığı için Tilki’nin neden böyle bir kelimeyi tercih ettiği merak konusu oldu. Bu paylaşımın daha vahim bir yönüyse Demet Akalın tarafından beğenilmesi oldu. Kızı Hira’nın da yakından takip ettiği Tilki’nin bu şiddet içerikli mesajını beğenen Akalın, böylelikle şiddeti onaylamış oldu.

aleyna-tilki

 

Son güncelleme: 13:37 - 04.04.2018