Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Aslıhan Doğan kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Arda Turan Doğan’a evlenme telfif etti!
Aslıhan Doğan kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Arda Turan Doğan’a evlenme telfif etti!
Arda Turan'ın evlenme teklif ettiği Aslıhan Doğan kimdir? Doğan kaç yaşında ve nereli? Uzun süredir bir darılıp bir barışan ikili sonunda muradına mı eriyor? İşte Aslıhan Doğan hakkında merak edilenler ve Doğan'ın biyografisi
Magazin 9 Şubat 2018 - 08:35

Arda Turan ve Aslıhan Doğan birlikteliği 2015 yılına kadar uzanıyor. Peki Arda Turan ile bir inişli çıkışlı ilişkisiyle sık sık gündeme gelen Aslıhan Doğan kimdir? İşte Aslıhan Doğan’ın hayatında merak edilenler ayrıntılar…

aslihandogan

ASLIHAN DOĞAN KİMDİR?

Aslıhan Doğan 4 Aralık 1985 yılında doğmuştur. İş insanı Sabri Doğan'ın kızıdır. Yay burcu olan Aslıhan Doğan, bir süredir Arda Turan ile birliktelik yaşamaktadır. Aslıhan Doğan,Saç rengi siyah göz rengi ise kahverengidir.

İlk olarak Hakan Kosif'le olan ilişkisiyle gündeme gelmişti Aslıhan Doğan. Sevgilisinin kendisini aldatması üzerine çok uzun sürmedi bu ilişkisi. Aslıhan Doğan, şu sıralar Tuba Büyüküstün ile aşk yaşayan Umut Evirgen’in eski sevgilisidir. Umut Evirgen’den ayrılan Aslıhan Doğan, ardından Milli yıldızımız Arda Turan ile yaşadığı aşkla gündeme geldi.

ASLIHAN DOĞAN VE ARDA TURAN NASIL TANIŞTI?

Şu sıralar Tuba Büyüküstün'le aşk yaşayan Umut Evirgen, Arda Turan'ın şu an ki sevgilisi Aslıhan Doğan ile bir zamanlar birliktelik yaşadı. Magazin kulislerinde konuşulan iddiaya göre, Arda Turan ile Aslıhan Doğan'ı ‘Gizli Kalsın' isimli mekanda Umut Evirgen tanıştırmış. Umut Evirgen'den ayrılan Aslıhan Doğan, şu sıralar Arda Turan'la birlikteliğini sürdürüyor.

Son güncelleme: 10:17 - 09.02.2018