Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Avlu 20. yeni bölüm fragmanı geldi! “Keşke sonumuz böyle olmasaydı!” (Avlu 19. son bölüm izle)
Avlu 20. yeni bölüm fragmanı geldi! “Keşke sonumuz böyle olmasaydı!” (Avlu 19. son bölüm izle)
Avlu 19. son bölüm Star TV'de ekrana geldi. Yayınlanan son bölümde, Deniz, Nihal'in ölümüne sebep olduğunu öğrendikten sonra Azra'ya rest çekiyor. Zerrin bu durumu fırsata çevirmek istiyor. Azra için bundan sonra işler hiç kolay olmayacaktır. Avlu dizisi yeni bölüm (19. Bölüm) fragmanı da geldi. Avlu’nun 18. bölüm özeti ve son bölüm izleme linki haberimizde…
Sozcu.com.tr
Magazin 8 Kasım 2018 - 22:45

Avlu 19. son bölüm bu akşam yayınlandı. Avlu son bölümde; Eski müdür Nihal’in öldürülmesinin arkasından Azra’nın çıkması Deniz’i derinden yaralamıştır. Avlu’da bütün dengeler değişmek üzeredir. Zerrin, Murat’a da karısının katilinin Azra Kaya olduğunu söylüyor. Oktay yaşananlardan sonra Özlem’e rest çekiyor. Azra, Nihal Müdürü nasıl bıçakladığını savcıya itiraf ediyor.  İşte son bölümde yaşananlar ve yeni bölüm fragmanı…

AVLU 20. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI


AVLU SON BÖLÜM ÖZETİ: 19. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Deniz, Nihal müdürü Azra’nın öldürdüğünü öğreniyor. Buna şahit olan eski mahkuma bunu neden şimdi anlattığını soruyor. Eski mahkum tahliyesine az bir süre kaldığını ve Azra’dan korktuğu için söyleyemediğini anlatır. Deniz perişan olmuştur. Zerrin, Azra’nın bu işi yaptığına dair belgeleri de verir.

avlu-3

AZRA CİNAYETİ İTİRAF EDİYOR

Deniz, avukatını arayarak görüşmek ister. Bu arada Zerrin Deniz’e kararını sorar. Deniz başka bir bölüme alınmasını ister. Azra, Deniz’e halindeki gariplik üzerine ne olduğunu sorar. Deniz başka bir bloğa gideceğini söyler. Azra şoke olmuştur. Deniz, Azra’ya “Nihal’i sen mi öldürdün” der. Azra şaşırır. Azra itiraf eder. Deniz, çıldırır. Bunu kendisine nasıl yaptığını sorar ve “ben sana nasıl düşman olacağım” der.

MURAT ZERRİN’İN PEŞİNDE

Azra, birşeyler anlatmaya çalışsada Deniz onu dinlemez ve son olarak, “buraya ilk geldiğimde neysek bundan sonra oyuz” der ve çekip gider. Azra gözyaşlarına boğulur. Murat Zerrin’in geçmişinin izlerini sürmeye devam eder. Bu sırada odaya gelen Özlem, Murat’ın internette araştırma yaptığına şahit olur. Zerrin Müdür’e Murat’ın yaptıklarını anlatır.

AVLU 19. BÖLÜM İZLE

HASRET İTİRAFNAMEYİ DENİZ’E GÖSTERİYOR

Azra’nın Nihal Müdürü öldürdüğünü Hasret ve diğer elemanları öğrenir. Hasret herkese bunun aralarında kalacağını kimseye birşey söylemeyeceklerini tembihler. Zerrin, Deniz’e başka bloğa alamayacaklarını söyler. Azra, Hasret’e olanları anlatır. Hasret Azra’nın ona verdiği itirafnameyi Deniz’e götürür.

avlu-2

“BUNDAN SONRA SENİNLE İŞİM YOK”

Azra ve Deniz arasındaki soğukluğu Kudret fark eder ve yemekhanede onlara laf atar. Kimse olan bitene anlam verememektedir. Yemekhaneye gelen Zerrin Hasret’e odasına gelmesini söyler. Azra, Hasret’e neler olduğunu sorsa da Hasret’in bir fikri yoktur. Özlem, Oktay’ın yanına gelir. Halini hatrını sorar. Oktay çok öfkelidir. “Bundan sonra seninle işim yok” der ve odadan çıkar. Özlem gözyaşlarına boğulur.

ZERRİN’DEN HASRET’E İŞBİRLİĞİ TEKLİFİ

Zerrin Hasret’e uyuşturucu satıcılarına verilecek ceza ile ilgili kanun maddesini okur. 10 yıl cezadan bahseder ve Hasret’ten işbirliği yapmasını ister. Hasret arkadaşlarını asla satmayacağını söyleyerek bu teklifi reddeder.

HASRET AZRA’YA ZERRİN’İN TEKLİFİNİ ANLATIYOR

Zerrin hapishaneye yeni gelen gardiyanı diğer gardiyanlarla tanıştırır. Hasret, Zerrin’in ona yaptığı teklifi Azra’ya anlatır. Dudu, Deniz’in yanına gelerek Azra’nın bilerek ona zarar vermeyeceğini söyler. Deniz, Azra’nın yanlış yaptığını ve bu yanlışı kabul etmeyeceğini söyler. Dudu’nun ısrarlarına olumsuz yanıt verir.

avlu-1

“BÖYLE Mİ OLACAK BUNDAN SONRA”

Azra ve Deniz arasındaki gerginlik diğerlerini de etkiler. Hasret ve Derya birbirlerine girmek üzereyken Azra devreye girer. Onlara, ”Böyle mi olacak bundan sonra? Böyle mi savunuyorduk birbirimizi” der. Azra gidip ifade vereceğini ve herşeyi biteceğini söyler. Ancak Deniz, Azra’ya mani olur.

ZERRİN TEHDİT EDİYOR

Deniz, itirafçı Ayfer’in evine giderek mahkemede herhangi bir tereddüt yaşamaması için ona bazı şeyler söyler. Ayfer bu işe bulaşmak istemediğini söyleyince çıldırır ve onu tehdit eder. Azra sabah Zerrin’in odasına gelerek savcıya ifade vereceğini arkadaşlarından uzak durmasını söyler. Azra cezaevine gelen savcıya olan biten herşeyi anlatır. Arkadaşlarına da durumu anlatır ve bundan sonrasının kendi sorunu olduğunu söyler. Arkadaşları darmadağın olmuştur.

Son güncelleme: 08:38 - 13.11.2018